Atsauksmes


"Man pašai vajadzēja tikai pāris spēles minūtes, lai saprastu, ka tā ir PAR MANU DZĪVI. Ļoti skaisti izgaismojās atslēgas vārdi. Ļoti dziļi nācās ielūkoties sevī, meklējot  to, kur manī rezonē izvilktās šķēršļu kārtis. Arī depresiju purviem atradās vieta. Bet pavisam patīkami bija apzināties eņģeļu klātesamību…
Un šķiet, šī bija vienīgā galda spēle, kuru esmu spēlējusi, necenšoties kādu sakaut vai uzvarēt. Drīzāk otrādi- es laiku pa laikam saņēmu dāvanas un svētību no pārējiem šīs spēles spēlētājiem! Vienīgais, ar ko es tiešām sacentos- biju es pati. Es sacentos ar to savu veco „ES”, kurš soli pa soli meklēja ceļu uz savu jauno „ES”. Tiešām transformējoša spēle!" 
/Inta/

"...ak, tik daudz, ko rakstīt... tik daudz, ko teikt.... ar tik daudz, ko gribas padalīties... tik daudziem gribas pateikt paldies...
šodien padalīšos ar nu jau mēnesi senu piedzīvojumu, notikumu un pārdzīvojumu... nezinu kurš no šiem apzīmējumiem būtu piemērotākais....  bet patiesībā tā bija brīnišķīga dāvana..... no Intas esmu saņēmusi vairākas burvīgas dāvanas.... un šī bija spēle.... viņa to man neuzdāvināja tāda izpratnē, ka es to tagad varu spēlēt kopā ar savējiem mājā pie virtuves galda... man spēles nav.....  Inta man uzdāvināja iespēju to spēlēt... paldies Tev Inta par to, paldies, ka varēju to darīt un izbaudīt, piedzīvot un izdzīvot....
...spēle...
kas gan ir spēle? vai dzīve nav viena vienīga spēle? kā to spēlēt? kādi ir tās noteikumi?  
...dzīve kā spēle vai spēle kā dzīve.... ir spēle un ir dzīve... nekad nedomāju, ka dzīve var būt tik liela spēle un ka spēle var būt tik dzīva... dzīva spēle? kā tas var būt? šie ir jautājumi, kas vel joprojām nodarbina manu prātu...  vienīgā atbilde man atnāca uz šiem jautājumiem, ir sen zināma patiesība - NEKAS DZĪVĒ NENOTIEK TĀPAT VIEN, visam ir sava saistība, sava sakarība....  es šoreiz šeit nestāstīšu, kā spēlē šo spēli, bet pastāstīšu, ka tas bija viens brīnumains ceļojums, kura laikā var satikt sev svarīgu mērķi, iepazīt sevi, saprast svarīgas lietas, izdzīvot bēdas, palīdzēt otram, priecāties un iegūt skaidru ceļa virzienu pa kuru tālāk iet...  to kā tu pa to iesi, ir atkarīgs no katra paša.... šī spēle bija par mani....  un dažbrīd likās, ka katra kartiņa ir uzrakstīta tieši man....spēle runā ar pilnīgi katru spēlētāju, tas ir apbrīnojami, brīžam prātam neaptverami....liekas kā gan tā tas var būt? ....šī spēle ir kā dzīve, kas sakas ar piedzimšanu un turpinās ar nepārtrauktu virzību uz priekšu ceļā satiekoties gan ar grūtībām, gan ar apgaismībām  un visu spēli tevi pavada eņģeļi, gluži kā dzīvē....
... man tika dota iespēja spēlēt šo transformācijas spēli kopā ar vēl trīs burvīgām dāmām, šī spēle bija arī par viņām, arī viņu kartiņas bija uzrakstītas tieši viņām....  paldies viņām par burvīgo, piepildīto dienu.... paldies par uzticēšanos un atbalstu, paldies par to, ka dalījāties un iedrošinājāt... paldies par vienkāršu kopā būšanu.... un vel joprojām vislielākais paldies Intai Santai par iespēju to visu piedzīvot, paldies, ka vadīji mums šo spēli, kas bija dzīvāka par dzīvu.... 
..... ja Tev, kas lasi par manu piedzīvojumu, ir iespēja šo spēli kādreiz spēlēt, pamēģini..... domāju, ka Inta neatteiks novadīt šo spēli, bet par to Tev jājautā viņai pašai.... es noteikti to spēlētu vēlreiz..... un ne vienreiz vien...." 
 /Māra/

"Spēles laikā ieguvu tieši to, kas bija spēles sargeņģelis- SKAIDRĪBU. Noskaidroju, kas ir mani šķēršļi, kas traucē, lai sasniegtu mērķi. Tiešām spēles beigās kļuva viss skaidrs par to, kas jādara, lai sasniegtu savu mērķi. Šī spēle ir noderīga ikvienam, kam ir konkrēts mērķis, bet īsti nezin, kā to sasniegt. Šī spēle palīdz noskaidrot šķēršļus, kas traucē, kā arī palīdz noskaidrot, kas jādara, lai sasniegtu mērķi" 
/Līga/

"Spēles sākumā izvirzīju mērķi, bet spēles gaitā manas domas krasi mainījās. Un sapratu, kāds ir mans īstais mērķis, ko vēlos sasniegt. Šī spēle būtu noderīga jebkuram cilvēkam." 
/Sandra/ 

"Kad Tu tā sēdi viens ar saviem jautājumiem, tu netiksi skaidrībā. Vajag visu izlikt un pēc tam salikt. Problēma tiek izskatīta 4 līmeņos. Tu ieraugi sakni un saproti ko darīt. Ļoti dziļi ielūkojies problēmā. Ceļš no blondīnes (gribu to!), līdz cilvēkam, kurš var tikt skaidrībā, ko darīt... Un viss ir nopietni- TE un TUR. Tāpēc šeit labāk risināt nopietnas problēmas."
/Jeļena/

"Tā ir strīdēšanās ar sevi. Sevis izzināšana. Sasaistīt kopā. Nopietna spēle nopietniem jautājumiem. Redzams, kur kustēties, ko darīt. Pats sev atbildi godīgi pat tad, ja kāda lieta Tev šķiet dumja, Tu tad ieklausies un saproti, ka to vari..... Es nekad neaizmirsīšu, tikko es sāku "skaitļot", spēle mani noveda "tupikā"...! "
/Evita/

"Mani samulsināja tas, ka man likās ka tā spēle ir dzīva. Ka tā kartiņa, kuru Tu izvelc, tā ir tīri Tev rakstīta un par Tevi domājot. Un aktualizē visas tās problēmas, kas ir manī.....tāds baigais pārsteigums! "
/Una/

"Par spēli. Tā ir dzīva. Arī es piekritīšu. Galu galā dzīvē nenotiek nekas tāpat vien."
/Māra/

"Es ieguvu ticību un pārliecību tam, ko es jau zināju, tikai šaubījos par to visu. Spēle pierādīja, ka esmu uz pareizā ceļa. Man jātic sev un jāmīl sevi vairāk un tad viss būs OK. Man ir liels potenciāls un iespējas, un es droši tās varu realizēt. Man viss izdosies....jo eņģeļi ir ar mani. Man ļoti patīka šī spēle, man ir daudz ieguvumu. Pēc kāda laika es būtu ar mieru atkārtoti spēlēt"
/Iveta/

"Pats vērtīgākais? Iegūt atbildi savam jautājumam. Sajust un redzēt, kā strādā Visuma kārtība. Dzīves likuma ievērošana. Sajust dzīvi kā dāvanu! Savi resursi, eņģeļi, problēmu atklāšana, virzība"
/Elīna/ 
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgLAx6PqywMaKFq962bFdT8ZCK_6tuMxovGE5fvg9qYUiyJHKgSlddjJWIU6YqyB2gqK3ZqGJ3reydhkMwa14Ly2oUL5Co01fsqvQiGtvgjlmTbNZCvwXB3VIiM0ey1C1_EYiMQJvAi5lA/s1600/UnasAtsauksme.png

Transformation Game ir reģistrēta preču zīme ® 1986-2004 un pieder  Džojai Dreikai un Ketijai Tailerei, InnerLinks Inc. Visas tiesības rezervētas.

1 komentārs:

  1. Man ir bijusi tā unikālā iespēja vērot kā Inta gāja uz savu LIELO SPĒLI. Kā kāpa, sita punus, cēlās, rāpās tālāk, uz augšu. Tāpēc neko nekomentēšu ne par spēli, ne Intu.
    Vienu gan - vērsiet uzmanību uz tiem, kas Latvijā ir SERTIFICĒTI spēles vadītāji. Tā ir milzīga ATBILDĪBA par cilvēku uzticēšanos. Pirms spēlējiet, apdomājiet, kam pārdodat savu Dvēseli..

    AtbildētDzēst