FAQ


Kāpēc man būtu vērts spēlēt Transformācijas spēli? Ļaudis bieži vien izvēlas spēlēt Transformācijas spēli, jo tie atrodas savas dzīves krustcelēs, kādu nozīmīgu pārmaiņu procesā, vai tāpēc, ka jūtas iestrēguši un vēlas atrast ceļu uz priekšu. Transformācijas spēle piedāvā iespēju izskatīt savu jautājumu no dažādiem skatu punktiem ļaujoties mierīgam atspoguļošanās, dalīšanās un vadības procesam. Spēle piedāvā stimulējošu, drošu  un atbalstošu grupas vidi, kurā tiek iedrošināta atvērtība, sadarbība un dalīšanās. Tā rūpīgi atspoguļo Tavu dzīvi, sniedzot skaidru atgriezenisko saiti un precīzas apskaidrības, kas var Tev palīdzēt.

 

Kādos gadījumos tā var palīdzēt? Teorētiski jebkāds jautājums var tikt izvirzīts noskaidrošanai Spēles laikā. Galvenais nosacījums ir izteikt šo jautājumu nodoma formātā, kā piemēram: Mans nodoms ir atbrīvot manus blokus, lai piesaistītu dzīvesbiedru. Manā pieredzē spēle ir izmantota arī ļoti praktiskām,var pat teikt- sadzīviskām vajadzībām piem.: piemērota ceļojuma, mājas, auto izvēlē vai ienākumu palielināšanai, tāpat arī attiecību jautājumu risināšanai: piem. attiecības ar pretējo dzimumu, piemērota dzīvesbiedra meklēšana; bet visbiežāk tiek risināti personīgās attīstības jautājumi- iespējams, ka tā iemesla dēļ, ka šī ir mana specialitāte, jo esmu personīgās izaugsme veicinātāja/koučs.

 

Vai spēles mērķis ir nepieciešams? Jā, Spēlei ir nepieciešams mērķis. Ja tāda nebūs, Fasilitators var nepielaist Spēlētāju pie spēles.

Kāds var būt spēles mērķis? Ir svarīgi, lai mērķis būtu aktuāls, iekšēji orientēts, lakonisks un noformulēts rakstiski. Lūk, daži piemēri, kurus Spēles dalībnieki reiz ir izvēlējušies:
 •  gūt prieku un gandarījumu no dziedāšanas, svešvalodu apguves un dejošanas;
 •  iemācīties mīlēt un cienīt naudu, un iekļaut to savā dzīvē;
 •  pieņemt sevi tādu, kāda esmu;
 •  būt drosmīgai savos lēmumos un rīcībā;
 •  noskaidrot, kā darīt darbus, lai tie man sagādātu prieku, pilnveidotu mani un dotu pietiekoši lielu labumu;
 •  tikt skaidrībā par manām stiprākajām pusēm un attīstības iespējām;
 •  noskaidrot jomu, kurā darboties tālāk;
 •  atrast māju, kurā dzīvosim laimīgi;
 •  aizbraukt ceļojumā ar ģimeni;
 •  lai mīlestība plūst caur mani no nebeidzama avota;
 •  atbrīvoties no bailēm un aizvainojuma un izveidot prieka pilnas attiecības;
 •  iegūt atklāsmi, kā vienmēr varu būt es pati un godīga pret sevi;
 •  iegūt drošības sajūtu, mieru un saskaņu ar sevi.

 
Kad spēlētājam ir skaidrs spēles mērķis, tiek aizpildīta Personīgās Zemapziņas aploksne

Kā spēle notiek? Spēle sākas ar Tava personīgā nodoma noskaidrošanu, kas veidos vidi ap ko notiks visa spēles darbība. Ar šo nodomu prātā Tu piepildīsi savu Zemapziņas aploksni ar dažādām kārtīm- t.sk. Eņģeļu, Apgaismības un Šķēršļu. Tiklīdz Tu piedzimsi, Tu nonāksi uz sava dzīves ceļa un saņemsi pirmo- Fiziskā līmeņa rezultātu karti. Metot kauliņu, Tu pārvietosies pa sava dzīves ceļa lauciņiem. Katrā no šiem lauciņiem Tevi gaidīgs savs uzdevums, kas var iekļaut gan Tavas brīvās gribas, gan Tavas intuīcijas pārbaudi, Tavu priekšstatu par kalpošanu vai Tavu spēju izteikt atzinību. Bieži vien Tev nāksies izvilkt kādu Šķēršļa, Apgaismības vai Eņģeļa kārti no savas Zemapziņas aploksnes vai Spēles laukuma kāršu kavas un saistīt šo kāršu saturu saistībā ar savu Spēles nodomu. Šķēršļi parasti nāks ar sāpēm, kuras var tikt attīrītas ar apziņas dzirkstīm.

Katram spēlētājam ir SAVS dzīves ceļš.

Ko es varu sagaidīt no Spēles? Kamēr Tu pārvietosies pa savu dzīves ceļu, Tu piepildīsi savu Fiziskā līmeņa rezultātu karti, kas palīdzēs pārcelties nākamajā Emocionālajā, pēc tam Mentālajā un Garīgajos līmeņos. Tas līmenis, kurā Tu pavadīsi vairāk laika, parasti atspoguļo to vidi, kurā Tev ir visvairāk bloku un tas kādā veidā Tu pārvietojies no viena līmeņa uz otru, var sniegt Tev daudz vielas pārdomām. Kas Tevi attur no iespējas pacelties nākamjā līmenī?
Spēlētājs ir aizpildījis Fiziskā līmeņa spēles rezultātu karti un ir gatavs, izmantojot Eņģeļu "aviolīnijas", doties uz emocionālo līmeni.

Vai es varu spēlēt ar savu partneri? Jā, to pat ir ieteicams darīt, jo Spēle prasa spēcīgu savstarpēju atklāšanos. Spēle rada drošu vidi, kas ļauj nākt gaismā dažādiem Tev svarīgiem jautājumiem un tas var radīt lielāku intimitāti un uzticību tālākājās attiecībās. Tādos gadījumos Spēle var tikt spēlēta tikai divatā. Tomēr, ja vēl neesi gatavs dalīties ar savu partneri visos savos "jūtīgajos" jautājumos, tad labāk ir spēlēt atsevišķi.

Es neesmu pārliecināts/-a vai varēšu dalīties savās problēmās ar svešiniekiem... Dalīšanās ir Spēles nopietna sastāvdaļa, kas bagātina spēles pieredzi un rada iespēju ikvienam Spēles dalībniekiem mācīties no kolēģiem. Tomēr tā ir katra personīga atbildība- novilkt savas robežas- cik tālu esmu gatavs dalīties. Ir vietā atgādināt, ka uzsākot ikvienu Spēli, sertificēts Fasilitators pievērš visu spēlētāju uzmanību konfidencialitātes līguma ievērošani un lūdz to akceptēt. Bez šāda akcepta Spēle netiek spēlēta.

Ko nozīmē Eņģeļu kārtis? Eņģeļu kārtis un Spēles laukumi nodrošina iespēju Spēlē parādīties apstākļiem, kur spēlētāji var atspoguļot kādu konkrētu īpašību, piemērojot to sev. piem.: "Miers", "Mīlestība" vai "Pārpilnība". Tas nav saistīts ar kādu specifisku ticības sistēmu. Ja tas mulsina, tad vārda "Eņģeļi" vietā var lietot vārdu "Mentori".

Eņģeļu īpašības ir kā īpaša enerģija (degviela), kas iedvesmo spēlētāju rīcībai kādā īpašā veidā.

Ja spēlētājus mulsina Eņģeļu kārtis, to vietā var lietot Mentoru kārtis.


Vai uzraksti uz spēles kārtīm ir man saprotamā valodā? Spēles oriģinālā valoda ir angļu- tāpēc visi uzraksti sākotnēji ir angļu valodā. Tomēr nevajag raizēties tiem, kuri šo valodu nepārzin, jo esmu iztulkojusi visas spēles kārtis un kartiņas latviešu valodā. Tieši tāpat ir pieejama arī spēle krievu valodā, kuras tulkojumu esmu iegādājusies no InnerLinks apstiprinātās šīs spēles tulkotājas Tatjanas Šcerbakovas. 

Tāda izskatās apgaismības kārts. No vienas un no otras puses.

Kāpēc izvēlēties spēlēt spēli sertificēta fasilitatora vadībā? Spēlējot spēli sertificēta Fasilitatora vadībā, tā  sniedz pilnīgi cita līmeņa pieredzi. InnerLinks trenēti fasilitatori piemēro daudz komplicētāku spēles noteikumu komplektu, kas ir daudz tuvāks oriģinālās Findhornā radītās spēles versijai. Kā likums, Spēle prasa pilnīgu godīgumu un atvērtību, kas vislabāk notiek ar cilvēkiem, kuru klātbūtnē var justies komfortabli. Fasilitators vienmēr Spēli uzsākot atgādina par konfidencialitātes līgumu. Facilitators nodrošina to, lai Spēle būtu droša vide, kas ļauj ikvienam iet pēc iespējas dziļāk un sniedz norādījumus un atbalsta kamēr spēlētāji  risina  savā dzīves ceļā radušos jautājumus. Fasilitators uzrauga spēles procesu un padziļina tajā notiekošo, kā rezultātā spēles efektivitāte tiek palielināta vairākas reizes. Spēle, kuru vada sertificēts Fasilitators parasti ilgst vienu dienu vai divas un var tikt spēlēta ar 1 līdz pat 6 spēlētājiem.


Innerlinks trenētu fasilitatoru rīcībā ir daudz plašāks spēles noteikumu komplektsVai jebkurš cilvēks var vadīt spēli pēc tiem noteikumiem, kas ir spēles kastē?  Akreditācija (oficiāla atļauja) vadīt Spēles meistardarbnīcas un ņemt par to samaksu, tiek izsniegta tikai Fasilitatoriem, kuri ir izgājuši apmācību pie InnerLinks treneriem. Pēc noteikumiem, kuri ir Spēles kastē var spēlēt draugu un ģimenes lokā, to var izmantot speciālisti ar savu klientu, kā daļu no kādas garākas terapijas programmas, bet vadīt atsevišķas Transformācijas spēles meistardarbnīcas ar 2 un vairāk dalībniekiem var tikai InnerLinks sertificēti Fasilitatori.

Šādā kastē atrodas pasaulē populārākā Transformācijas spēles versija!

Esi laipni aicināts/-a uzdot savu jautājumu, ierakstot to komentāros zemāk! 

Transformation Game ir reģistrēta preču zīme ® 1986-2004 un pieder  Džojai Dreikai un Ketijai Tailerei, InnerLinks Inc. Visas tiesības rezervētas.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru