Par spēli

Reizēm dzīve ir piepildīta ar svētībām, atklāsmēm un sajūtu, ka sirdīs esam vienoti ar visiem apkārtesošiem cilvēkiem. Citreiz mēs maldamies caur šķēršļu joslai, krājot sāpes, nereti pat iekrītot depresijā; un tad, šķiet, ka nekas no tā, ko mēģinām, neļauj mums no šī stāvokļa izkļūt. Savukārt citreiz kāds mums negaidīti izsaka  atzinību vai piedāvā savu kalpošanu- vai mēs paši  kādam citam sniedzam kalpošanu. Dažreiz notiek brīnumi, sāpes attīras, atklājas  jauni pavērsieni un šķietami neiespējamais notiek.

Tieši tāpat kā dzīve, ar šādu bagātīgu pieredzi ir piepildīta Transformācijas Spēle/ Transformation Game®, jauka un dzīves iespaidiem bagāta galda spēle, kura piedāvā rotaļīgu, bet vienlaicīgi nopietnu un dziļu veidu, kā saprast un uzlabot savas dzīves galvenos aspektus tos transformējot.

Transformācijas spēles laikā Tu soli pa solim aizvien vairāk un vairāk apjautīsi kā savas spēcīgās puses, tā arī paša/-as uzliktos ierobežojumus. Spēle ir spēcīgs interaktīvs rīks, ar kura palīdzību iespējams veidot stimulējošu, atbalstošu un informatīvu grupas darbu. Spēles laikā tiek iedrošinātas un atbalstītas tādas pieejas kā atvērtība, sadarbība un dalīšanās. Tā precīzi atspoguļo Tavu dzīvi, piedāvā skaidru atgriezenisko saiti un precīzu izpratni, kas tieši var Tev palīdzēt. Ar šīs Spēles palīdzību iespējams:

  • Ieviest skaidrību Tev nozīmīgos personīgos jautājumos.
  • Saprast stresa paternus un mainīt neproduktīvus paradumus.
  • Atklāt, izpētīt un ļaut parādīties jaunām iespējām Tavā dzīvē.
  • Atrisināt starp-personu konfliktus.
  • Iegūt lielāku sevis un apkārtējo emocionālo izpratni.
  • Tikt galā ar dzīves pārējas stāvokļiem - izmaiņām veselībā, karjerā, laulībā vai attiecībās.
  • Atrast ikdienas dzīvē laiku atpūtai un mieram.
  • Atbrīvot ceļu spontanitātei, veiksmei un piepildījumam.

Tu sāksi, izvēloties savu personīgo Spēles Fokusu (mērķi, nodomu). Tas ir pats Spēles pamats. Tad Tu piepildīsi savu Personīgo Zemapziņas Aploksni ar kāršu komplektu, kas norādīs Tavas spēcīgās puses (Apgaismības), izaicinājumus (Šķēršļi), un iekšējās īpašības (Eņģeļi). Tavs personīgais spēles kauliņš uzsāks gājienu pa Dzīves Ceļu un Tu saņemsi sarkano, Fiziskā līmeņa rezultātu karti. Lai šo līmeni izietu, Tev būs nepieciešams pamodināt apziņu vai nu iegūstot Apziņas un  Sirds saites, vai izmantojot Eņģeļu klātbūtni. Tiklīdz, kā būsi kļuvis par šī līmeņa meistaru/-i un aizpildījis Fiziskā līmeņa sarkano rezultātu karti, Tu pārvietosies uz oranžo Emocionālo līmeni, tad uz dzelteno Prāta līmeni un tad jau uz violeto rezultātu karti, kas simbolizē Gara dimensiju. Laikā, kamēr Tu virzīsies cauri līmeņiem, Tu vienlaicīgi ņemsi kārtis no savas Zemapziņas aploksnes un tīrīsi sāpes. Mirklī, kad būsi sasniedzis/-gusi punktu, kurā Tu būsi brīvs/-a no sāpēm, būsi iztukšojis/-usi savu zemapziņas aploksni, un aizpildījis/-usi visas četras rezultātu kartes, Tava spēle būs beigusies.
Transformācijas spēles darbnīca, kuru vada sertificēts fasilitators, paplašina to noteikumu klāstu, kuri ir iekļauti spēles kastes versijā, kuru var iegādāt šeit>>.   Katra spēlētāja indivduālā spēle un grupas interaktīvie procesi tiek padziļināti ar prasmīga vadītāja palīdzību un bagātināti ar radošu atgriezenisko saiti. Aicinām iepazīt šo spēli ar sertificiēta fasilitatora palīdzību. Latvijas fasilitatoru sarakstu skatīt šeit>>


Transformation Game ir reģistrēta preču zīme ® 1986-2004 un pieder  Džojai Dreikai un Ketijai Tailerei, InnerLinks Inc. Visas tiesības rezervētas.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru