svētdiena, 2016. gada 24. janvāris

Transformācijas spēle vienatnē. Solo spēle.

Transformācijas spēle ir Skotijas ekokopienā radīta galda spēle par dzīvi. To var spēlet dažādos formātos un viens no tiem ir – solo spēle.  Gadījumos, kad ir nepieciešams atrast kādu drošu un personīgu veidu, lai iedziļinātos savā  dzīvē  un izpētītu kāda konkrēta sava nodoma realizācijas procesu profesionāli atbalstošos apstākļos, iesakām izvēlēties Transformācijas spēles spēlēšanu vienatnē- SOLO versijā. Profesionāli apmācīts šīs spēles vadītājs nodrošinās pilnīgu konfidencialitāti un radoši provokatīvā veidā atbalstīs Jūs jūsu izvēlē atklāt savas spēcīgās puses, palīdzēs izprast Jums jūsu mērķa īstenošanas ceļā esošos šķēršļus un iedrošinās jauniem atklājumiem un lēmumiem par to, kā transformēt savu dzīvi uz labo pusi. Īpaši rekomendējama šī pieredze ir vadītājiem, jo tā attīsta vienu no mūsdienās būtiskākajām kompetencēm- emocionālo inteliģenci. 


Solo Transformācijas spēle- tā ir spēle vienam spēlētājam.
Atbildot uz Spēles nodomu (fokusu, mērķi), Solo Spēle veido spēlētāja individuālā dzīves ceļa modeli, piedāvājot iegūt lielāku skaidrību par personīgiem jautājumiem, izceļot tās jomas, kurās spēlētājam ir vērojama būtiska izaugsme, kā arī sniedz skaidru priekšstatu par pārmaiņām, kuras spēlētājs varētu veikt.

Spēles laikā iespējams:
 • saprast, kas ir tie uzvedības modeļi, kas traucē Jums traucē sasniegt vēlamo;
 • saprast, kur nelietderīgi tērējas enerģija;
 • apzināties savas spēcīgās puses un to, kas Jums labi izdodas;
 • ieskatīties acīs savām bailēm;
 • gūt pavisam svaigu un negaidītu ieskatu savās problēmās;
 • apzināties sevi kā pilnīgu un unikālu būtni;
 • paaugstināt savu pašcieņu;
 • pieņemt sevi savā veselumā;
 • pārvērst domas konkrētos lēmumos un tiem sekojošās rīcībās.
Tāpat Solo Spēle sniedz skaidru priekšstatu par  spēlētāja intuīcijas un brīvās gribas izmantošanas paradumiem un pašreizējo prasmes līmeni. Spēle palīdz spēlētājam attīstīt prasmi uztvert smalko, bet tai pat laikā būtisko, tādējādi uzlabojot intuīcijas „darbu” un brīvās gribas pielietošanas prasmi.Spēli vadu es- Inta Santa,  Innerlinks, UK apmācīta un akreditēta Transformācijas spēles vadītāja

Piedāvājuma cena: 65 eur - 100 eur * (fiksēta cena - 150 eur, ja spēle notiek Up Office)
Piedāvājuma valoda: latviešu, varu piedāvāt vadīt spēli kā krievu, tā angļu valodās.
Piedāvājuma vieta:  Aicinu ciemos spēlēt pie sevis Aizputē (lauku klusumā un mierā), Piena muižā- Bergof (apvienojot to ar SPA procedūrām un atpūtu). Ir reizes, kas braucu ciemos pie Jums uz vietas, tādā gadījumā mainās dalības maksa, par ko notiek individuāla vienošanās. Spēles norisei nepieciešama netraucēta telpa ar pietiekami lielu (~1.5m diametrā) galdu.
Uzmanību! Šo spēles versiju ir iespējams spēlēt arī attālināti- skype vidē. Tādā gadījumā dalībniekam ir nepieciešama savs Transformācijas spēles komplekts. Lieliski, ja tāds ir. Ja tāda nav, tad angļu valodā to var iegādāties klikojot uz šīs saites>>Transformation GameŠajā gadījumā spēle noritēs ar kārtīm angļu valodā. Ja tomēr ir vēlme spēlēt to ar kārtīm latviešu vai krievu valodās, tad būs jāmeklē iespēja tikties ar mani klātienē.
Spēles ilgums: Netraucēts laiks 3h**

Pieteikšanās: zvanot tel. +371 29121884, rakstot intasanta @  transformationgame . lv

Ko Solo spēles dalībnieki ir teikuši par šo pieredzi:

"Nozīmīgākais man bija atpazīt savu mērķi. Saprast, ka es varu dzīvot brīvi ārpus sava cietuma. Cietuma, kuru pati sev biju uzbūvējusi. Milzīgs atklājums, ka jāpiedod pašai sev un jānāk ārā no šī cietuma. Man visiem nav jābūt labai. Es kļūšu drosmīga un runāšu par sajūtām, es pieņemšu drosmīgus lēmumus un tos pildīšu jau šovakar.  Dzīvošu saskaņā ar to, ko gribu es, nevis tā...kā citi to grib."

"Solo spēles laikā es izteikti varēju koncentrēties uz savu nodomu un dziļi to izpētīt. Mani nekas nenovirzīja no koncentrēšanās Man ir sajūta, ka man apkārt ir vieta un cilvēki, kur varu gūt atbalstu savam nodomam. Spēle gāja viegli. Visums atbalsta manas izpausmes radošajās lietās. Vienā brīdī es piefiksēju, ka nav nekādu šķēršļu. Tur nav nekā sarežģīta. Visa kā ir daudz un pieteikami, lai īstenotu savu nodomu. Es jau tuvākajā laikā parunāšos ar saviem tuvajiem cilvēkiem par mana nodoma īstenošanu. "

"Lūzuma moments spēlē bija tas, kad manā dzīvē bija 3 sāpju lāses un šķita, ka esmu nonākusi strupceļā. Negaidīts atklājums man bija tas, ka tad es pati vēlējos iepazīties ar šķērsli. Esmu vairākas reizes šo spēli spēlējusi un vienmēr baidījusies no šķēršļiem, bet šoreiz es vēlējos ar to iepazīties. Man fiziski ir nepieciešams iegūt iekšējo harmoniju un es jau zinu, ko darīšu. Man ir nepieciešams padomāt esot vienatnē, pašai ar sevi. Man šķiet, ka man biežāk vajag ieklausīties savā intuīcijā. Man tagad daudz vieglāk ir pateikt sev- man nebija taisnība. Un tad, jau nākamo reizi, sastopoties ar tādu līdzīgu situāciju, es zināšu- kā man vairs nevajag rīkoties. "

"Es riktīgi baudīju to visu. Priecājos, ka man bija tik daudz eņģeļu. Bija iespēja meditēt, kas man ļoti, ļoti patīk, bet ikdienā nesanāk. Nozīmīgākais bija tas, ka es atsaucos nodibināt kontaktu, kas ir pareizi. Pagrieziena punkts bija brīnums, viņš parādīja, ka viss var rimti un mierīgi turpināties. Svarīgi ir ieklausīties sevī un nospraust mērķus. Viss ir saistīts. Apgūstot pamatus un iespējas, es mērķi sasniegšu. Kad es būšu mierā ar sevi un pārējiem, tad arī viss notiksies. Ja turpināšu lēkāt šurp un turp, nekas man nesanāks. Galvenais ir iegūt virzienu. Viss ir OK, spēle ir OK, virziens ir OK."

*Kopš 2013.gada septembra esmu nolēmusi atļaut saviem klientiem noteikt pašiem cenu par pakalpojumu, kuru viņi saņem. Tā patiesībā ir viena no klienta izaugsmi veicinošām aktivitātēm- apzināties, cik man ir vērta mana izaugsme attiecībā pret manām šī brīža iespējām. Es piedāvāju robežas un klienta atbildība ir izvēlēties savu izaugsmes veicināšanas cenu. Tomēr ir reizes, kad mani ierobežo izdevumi un tamdēļ vietās, kur maksāju par telpu īri, dalības maksa ir fiksēta. Ja vēlaties noteikt savu cenu, būs vien Jums jādodas uz manu pusi :)
**Ir iespējams spēlēt spēli arī ilgāk, bet tādā gadījumā mainās dalības maksa, kas apspriežama individuāli
12 comments:

 1. Labdien, es vēlos dalīties ar savu brīnišķīgo liecību Pēc tam, kad jau vairākus gadus bijāt attiecībās ar vīru, viņš izcēlās ar mani, es darīju visu iespējamo, lai viņu atgrieztu, bet viss bija veltīgs, es gribēju viņu tik daudz, jo man bija mīlestība Viņam es lūdzu visu, es apsolīju, bet atteicās. Es paskaidroju savu problēmu savam draugam un viņa ierosināja, ka es drīzāk sazināšos ar pareizrakstības ritentiņu, kas varētu man palīdzēt izlikt burvestību, lai atgrieztu viņu, bet es esmu veids, kas nekad neticēja burvestībai, man nebija citas izvēles, kā to izmēģināt, pa e-pastu nosūtīja pareizrakstības ritentiņu, un viņš man teica, ka nav problēmu, ka viss būs labi pirms trim dienām, ka mans ex atgriezīsies pie manis pirms trīs dienām, viņš lika burvestību un pārsteidzoši otrajā dienā, tas bija ap plkst. Mans ex sauc mani, es biju tik pārsteigts, es atbildēju uz zvanu un viss, ko viņš teica, bija, ka viņš bija tik žēl par visu, kas noticis, ka viņš gribēja, lai es atgrieztos pie viņa, ka viņš mani ļoti mīl. Es biju tik laimīgs un devos pie viņa, ka mēs atkal dzīvojām kopā kopā. Kopš tā laika es esmu solījis, ka ikvienam, kam es zinu, ka viņiem ir attiecības problēma, es varētu palīdzēt šai personai, nosūtot viņu vienīgajam reālajam un spēcīgajam pareizrakstības ritentam, kurš man palīdzēja ar savu problēmu. e-pasts: babawalewiseman01@gmail.com varat viņam nosūtīt e-pastu, ja jums ir nepieciešama viņa palīdzība jūsu attiecībās vai citā lietā.

  Mīlestības burvestības
  Nopelniet labu naudu vai laimē loteriju.
  Panākt panākumus biznesā.
  Garīgās problēmas.
  Win tiesu.
  Meklējiet savu dzīves partneri.
  Iegūstiet labi apmaksātu darbu.
  Iegūstiet kontroli pār savu laulību.
  Saņemiet labumu un piesaistiet cilvēku piesaisti.
  Atgūstiet zaudēto naudu.
  Dziedē jūs par visām slimībām. gan ārstējami, gan neārstējami.
  Atrisiniet grūtniecības problēmas un svētī jūs ar bērniem utt.

  Sazinieties ar šo lielisko cilvēku, ja jums ir kādas problēmas ar ilgstošu risinājumu
  izmantojot babawalewiseman01@gmail.com
  WhatsApp: +2348129806153

  Paldies vēlāk

  AtbildētDzēst
 2. Hello to all my viewers am TEREZA from wiscounsin USA I want to use this opportunity to thank Dr clement who help me to won sum of $66 million dollars for lotto. thanks Dr clement for helping me to win the lotto.I have been playing the lotto for the past 5 years now and i have not be able to wining. Ever since then i have not been able to win and i was so upset and i need help to win the lotto so i decided to go online and search for help,there i saw so many good testimony about this man called Great Dr clement how he have cast lucky spell lotto for people to win the lotto.I contact him also and tell him i want to win a lottery, he cast a spell for me which i use and i play and won $1 million dollars. I am so grateful to this man,just in-case you also need him to help you win,you can contact him through his allmightbazulartemple@gmail.com or whatsapp +2347051758952.and he will surely help youContact him today and he will have a testimony ... Good luck!
  Dr. Akuza also cures all kind of disease
  1. HIV / AIDS
  2. HERPES 1/2
  3. CANCER
  4. ALS (Lou Gehrig's disease)
  5. Hepatitis B
  6. chronic pancreatic
  7. emphysema
  8. COPD (chronic obstructive pulmonary disease)
  9 getting your ex back

  AtbildētDzēst
 3. es mīlu dalīties savā liecībā ar jums visiem cilvēkiem pasaulē. Es apprecējos ar savu vīru apmēram pirms 2 gadiem, mums mājās rodas problēmas, piemēram, mēs pārtraucam gulēt vienā gultā, cīnoties par sīkumiem, viņš vienmēr nāk mājās vēlu vakarā , pārāk daudz dzeru un gulēju kopā ar citām sievietēm, es nekad dzīvē neesmu mīlējis nevienu vīrieti, izņemot viņu. viņš ir mana bērna tēvs, un es negribu viņu atlaist, jo mēs kopā esam tik smagi strādājuši, lai kļūtu tādi, kādi esam un šodien esam. Pirms dažiem mēnešiem viņš tagad nolēma dzīvot man un bērnam, būdams vientuļā māte, dažreiz esi grūti, tāpēc man nav pie kā vērsties, un es biju salauzta. es piezvanīju savai mammai un izskaidroju viņai katru lietu, mana māte man pastāstīja par Dr OSUNOGIE, kā viņš viņai palīdzēja atrisināt problēmu starp viņu un manu tēti. Es biju pārsteigts par to, jo viņi trīsarpus gadus ir bijuši viens bez otra un tas bija kā brīnums, kā viņi atgriezās viens pie otra. es tiku novirzīts pie Dr OSUNOGIE un izskaidroju viņam visu, tāpēc viņš man sola neuztraukties, ka viņš uzbur burvību un liks lietām atgriezties pie tā, kā mēs atkal tik ļoti iemīlējāmies un ka tas bija vēl viens sievietes gars, kas kontrolēja manu vīrs viņš man teica, ka mana problēma tiks atrisināta divu dienu laikā, ja es uzskatu, ka es teicu labi. Tāpēc viņš man uzburta un pēc divām dienām mana mīlestība atgriezās, lūdzot man piedot. Es tagad esmu tik laimīgs. Tāpēc, kāpēc es nolēmu dalīties savā pieredzē ar katru iestādi, kurai ir šādas problēmas, sazinieties ar Dr. OSUNOGIE ar lielo burvestību uz viņa e-pastu: (osunogie@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 4. Klausieties puišus, ja jums nepieciešama palīdzība, lai atgūtu bijušo mīļoto vai saglabātu savu laulību. Dr OSUNOGIE ir vienīgais veids, kā iet. Kad atradu doktoru OSUNOGIE, man ļoti vajadzēja atgriezt savu bijušo mīļoto. Viņš atstāja mani pēc citas sievietes. Tas notika tik ātri, un man vispār nebija teikšanas situācijā. Viņš mani vienkārši izmeta pēc 3 gadiem bez paskaidrojuma. Es sazinājos ar Dr. OSUNOGIE, un viņš man teica, kas man jādara, pirms viņš var man palīdzēt, un es darīju to, ko viņš man teica. Pēc tam, kad es sniedzu to, ko viņš vēlējās, viņš uzņēma mīlestības burvestību, lai palīdzētu mums atkal satikties. Neilgi pēc tam, kad viņš izdarīja savu burvestību, mans puisis man atkal sāka rakstīt īsziņas un jutās šausmīgi par to, ko viņš man vienkārši nodeva. Viņš teica, ka es biju vissvarīgākā persona viņa dzīvē, un viņš to zina tagad. Mēs pārcēlāmies kopā, un viņš bija man atvērtāks nekā iepriekš, un viņš sāka pavadīt vairāk laika ar mani nekā iepriekš. Kopš Dr OSUNOGIE man palīdzēja, mans partneris ir ļoti stabils, uzticīgs un man tuvāks nekā iepriekš. Es ļoti iesaku Dr OSUNOGIE ikvienam, kam nepieciešama palīdzība. Šeit viņa kontakts (osunogie@gmail.com)

  AtbildētDzēst
 5. Atgriešanās kopā ar savu bijušo mīļoto, steidzami ar mīlestības burvestību ir patiešām labākais burvestības ritentiņš ar 100% garantiju .. mani sauc Barbara Damjam. Es nekad neticēju mīlestības burvestībām vai maģijai, kamēr neesmu sazinājies ar šo burvestību, ko sauc par DR ISIKOLO, par kuru tik daudzi cilvēki ir apliecinājuši tiešsaistē, ir spēcīgs. Mans partneris pēc skarbajiem un grūtajiem laikiem sāka rīkoties nepareizi un nodarboties ar man nezināmu dāmu un pameta mani. mēs pārdzīvojām kopā, un mana dzīve bija otrādi, jo mūsu attiecības ir bijušas 4 gadus, es viņu patiešām mīlēju. Viņa māte bija pret mani, un viņam nebija laba apmaksāta darba, tāpēc, kad es satiku šo burvestību, es viņam pastāstīju, kas notika, un sākumā viņam izskaidroju lietu situāciju. Es biju neizlēmīgs, skeptisks un šaubīgs, bet es to vienkārši pamēģināju un 2 dienu laikā, izpildījis visu nepieciešamo, lai strādātu pie manis, mans vīrietis pats piezvanīja un pienāca pie manis, atvainodamies, ka viss ir nokārtots ar viņa mammu un ģimeni, un viņš ieguva jaunu darba interviju, tāpēc mums vajadzētu saņemt precējies, es neticēju, ka tas darbojas šādi, un tas patiešām bija pārsteidzoši, un es lepojos, ka varu liecināt un novērtēt DR ISIKOLO, jo viņš ir vienkārši labākais, ko jebkad varat atrast jebkur. jums ir nepieciešams efektīvs un īsts pareizrakstības ritentiņš jebkurai dzīves problēmai, varat sazināties ar Dr. ISIKOLO, izmantojot vai viņa e-pastu: isikolosolutionhome@gmail.com.com vai viņa WhatsApp/Viber viņu pa tālruni: +2348133261196 .

  AtbildētDzēst
 6. Tas, kā šis lieliskais vīrietis, ko sauca par Dr Isikolo, man palīdzēja 48 stundu laikā atgriezt savu mīļoto, man joprojām ir neticami. mans mīļākais, kurš ar mani šķirās kopš šī gada pagājušā gada maija, un visas manas pūles pret viņu izrādījās abortas. es viņu tik ļoti mīlu, ka jebkurā brīdī, kad redzēšu viņu kopā ar citu meiteni, būšu dusmīga. Tāpēc kādu dienu es apmeklēju internetu, kad redzēju sievietes liecību, kā šis lieliskais vīrs, vārds DR ISIKOLO, palīdzēja viņai atgriezties kopā ar vīru, tāpēc man paveicās, ka viņš pārtrauca vīrieša kontaktu, tāpēc es ātri piezvanīju numuru, kuru viņš neizvēlējās, es viņam nosūtīju e-pastu pēc apmēram 2 stundām, kad viņš man piezvanīja, un viņš atbildēja uz manu e-pastu. es viņam visu paskaidroju, un viņš man sniedza pilnīgu informāciju par procesu un kā man rīkoties. tāpēc viņš teica, ka viņam ir nepieciešami daži priekšmeti, lai lūgtu par mani. Es to darīju, darīju visu iespējamo, lai viņam nodrošinātu, ka manas lūgšanas tiek izpildītas, un 48 stundu laikā, kā viņš mani jau pārliecināja, mans mīļākais atgriezās pie manis, lūdzot es lūdzu piedošanu, viņš tagad mani mīl, lolo un apsola, ka nekad vairs neatstās mani. visu pateicoties DR ISIKOLO, jūs varat arī nosūtīt viņam e-pastu: isikolosolutionhome@gmail.com vai viņa WhatsApp: +2348133261196, un esiet drošs par risinājumu, jo viņš ir vienkārši labākais, ko varat atrast jebkur.

  AtbildētDzēst
 7. Man ir attiecības ar savu draugu jau 2 gadu, un mēs plānojām drīz apprecēties un pēkšņi viņš mani atstāja citas meitenes dēļ, es patiešām mīlu šo puisi un nekad nevaru iedomāties savu dzīvi bez viņa. Es arī darīju visu iespējamo, lai viņu atgūtu, taču visas manas pūles, lai viņu atgūtu dzīvē, neizdevās. Šajā uzticīgajā dienā es uzgāju dažus komentārus vietnē par šo lielisko burvestību, kuru sauca Dr Isikolo, tāpēc daudzas personas apgalvoja, ka viņš palīdz viņiem atjaunot attiecības un atgriezt bijušo, man nācās ar viņu sazināties, jo viņš bija mana pēdējā cerība. Es sazinājos ar viņu pa viņa e-pastu un pastāstīju visu iemīļoto, kas ir jādara, ko es arī izdarīju, un viņš man pārliecināja, ka pēc 2 dienām mans draugs pametīs otru meiteni un atgriezīsies pie manis, un tas bija ļoti lieliski pārsteigums redzēt, kā mans draugs atgriežas pie manis pēc divām dienām. Es šodien esmu tik ļoti priecīgs, ka viņš atgriezās pie manis, un es to panācu ar Dr Isikolo palīdzību, un es iesaku, ja jums arī nepieciešama viņa palīdzība, nosūtiet viņam tiešu e-pastu: E-pasts: isikolosolutionhome@gmail.comWhatsApp: +2348133261196

  AtbildētDzēst
 8. Chcem informovať svet, že existuje skutočné a efektívne online kúzlo, ktoré je silné a originálne, doktor Fayosa, nedávno mi pomohol znovu spojiť môj vzťah s mojím bývalým manželom, ktorý ma opustil, kontaktoval som doktora Fayosu, vrhol lásku kúzlo pre mňa a môj bývalý manžel, ktorý povedal, že so mnou už nechce mať nič spoločné a nechal mi viac ako 3 roky, zavolal mi a začal ma prosiť, aby som sa k nemu vrátil, je teraz späť s toľkou milostnou vášňou a starostlivosť, som rád, že môžem všetkým dať vedieť, že kúzlo má schopnosť liečiť a obnovovať narušené vzťahy a prinavrátiť ich späť. Každému, kto číta tento článok a potrebuje jeho pomoc, môže doktor Fayosa ponúknuť aj akýkoľvek druh pomoci, ako napríklad, riešenie prípadov rozvodu, súdnych prípadov, kúzla smrti, duchovnej ochrany, ďakujem, kontaktujte Dr. Fayosu na e-mailovej adrese: (Fayosasolusionhome@gmail.com) alebo priamo na adrese whatssapp +2348151918774

  AtbildētDzēst
 9. Tas tiešām ir izdevies, un es esmu lepns par to liecināt. Es redzēju ziņu par to, kā kāda sieviete atguva savu vīrieti caur DR WALE, kurš palīdzēja viņai atgūt bijušo vīru. Manas attiecības sabruka divus labus gadus un dažus mēnešus. Lai gan es ticēju garīgajai lūgšanai kopš bērnības, es negribīgi viņu izmēģināju, jo biju izmisis, bet man par vislielāko pārsteigumu DR WALE palīdzēja man atgriezt savu vīrieti, un tagad manas attiecības ir ideālas tieši tā, kā viņš solīja. Pastāvīgā pareizrakstības atgūšana ne tikai atgriezīs mīļoto, bet arī atkal iedegs jūsu mīļotāju jūtas, lai jūs būtu pēc iespējas laimīgāki ar šo personu. Mans vīrietis tagad izturas pret mani kā pret karalieni un vienmēr saka, ka mīl mani visu laiku. Ja jūs pārdzīvojat grūtības attiecībās un jums nepieciešama steidzama palīdzība. WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 VAI e -pasts: drwalespellhome@gmail.com

  AtbildētDzēst
 10. Es esmu ļoti pateicīgs DR WALE, ka atveda savu vīru, kurš mani pameta citas sievietes dēļ, tajā brīdī, kad mans vīrs mani pameta, es domāju, ka esmu pazaudējis visu, līdz mans draugs man iedeva DR WALE, WhatsApp kontaktu, es viņam nosūtīju ziņu un pateicu viņam sāpes, ko es pārdzīvoju, tāpēc viņš man teica, ka viss būs kārtībā, ja man būs ticība un ticēšu viņam, ka burvestība noteikti noderēs man un mans vīrs noteikti atgriezīsies mājās, un viņš man teica, ko darīt dari, tāpēc šīs lietas tika paveiktas dažu dienu laikā, vēlāk mans vīrs atgriezās mājās, lūdzot man piedošanu, esmu tik laimīgs un pateicīgs DR WALE, ja jums nepieciešama DR WALE palīdzība, varat viņu pastāvīgi uzturēt: WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 VAI E -pasts: drwalespellhome@gmail.com

  AtbildētDzēst
 11. Es esmu šeit, lai dalītos liecībā par to, kā DR WALE man palīdzēja. Pēc divu gadu attiecībām ar manu draugu viņš pēkšņi mainījās un pārstāja regulāri sazināties ar mani, viņš nāca klajā ar attaisnojumiem, ka mani neredz visu laiku. Viņš pārstāja atbildēt uz maniem zvaniem un manām sms, un viņš pārstāja mani regulāri redzēt. Pēc tam es vairākas reizes sāku viņu ķert ar dažādām meitenēm, bet katru reizi viņš teica, ka mīl mani un ka viņam vajadzīgs laiks, lai padomātu par mūsu attiecībām. Bet nevaru pārtraukt domāt par viņu, tāpēc es nolēmu doties tiešsaistē, un es redzēju tik daudz labu runu par šo burvestību, ko sauc par DR WALE, un es sazinos ar viņu un izskaidroju viņam savas problēmas. Viņš uzmeta man mīlestības burvestību, kuru es izmantoju, un dažu dienu laikā mans draugs atgriezās pie manis un sāka ar mani regulāri sazināties, un mēs pēc dažiem mēnešiem pārcēlāmies uz dzīvi kopā, un viņš man bija atvērtāks nekā iepriekš, un viņš sāka vairāk laika pavadīt kopā ar mani. es nekā viņa draugi. Mēs beidzot apprecējāmies, un tagad esam laimīgi precējušies 3 gadus ar dēlu. Kopš DR WALE man palīdzēja, mans partneris ir ļoti stabils, uzticīgs un tuvāks man nekā iepriekš. Varat arī sazināties ar šo pareizrakstības ritentiņu un izlabot savas attiecības. Kontaktpersona: WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 VAI E -pasts: drwalespellhome@gmail.com

  AtbildētDzēst
 12. Labdien, Vai jums ir nepatikšanas jūsu biznesā, Laulība, Vai jums ir kādi veselības izaicinājumi, kas šķiet neiespējami? Es biju tāds pats kā tu, kurš bija ļoti apjucis par dzīvi, bet šeit mani svin, mana laulība un bizness ir veiksmīgs, un mana veselība ir labā stāvoklī. Nav nekā tāda, ko es darītu, ka neklājas labi. Sazinieties ar DR WALE, viņam ir risinājums visām garīgajām un medicīniskajām problēmām. Viņš var izārstēt jūs no jebkuras slimības un salauzt jebkuru burvestību.
  Sazinieties ar garīgumu, sniedzot tālāk norādīto informāciju: WhatsApp/Viber/Telegram: +2347054019402 VAI
  E-pasts: drwalespellhome@gmail.com

  AtbildētDzēst