svētdiena, 2016. gada 24. janvāris

Transformācijas spēle vienatnē. Solo spēle.

Transformācijas spēle ir Skotijas ekokopienā radīta galda spēle par dzīvi. To var spēlet dažādos formātos un viens no tiem ir – solo spēle.  Gadījumos, kad ir nepieciešams atrast kādu drošu un personīgu veidu, lai iedziļinātos savā  dzīvē  un izpētītu kāda konkrēta sava nodoma realizācijas procesu profesionāli atbalstošos apstākļos, iesakām izvēlēties Transformācijas spēles spēlēšanu vienatnē- SOLO versijā. Profesionāli apmācīts šīs spēles vadītājs nodrošinās pilnīgu konfidencialitāti un radoši provokatīvā veidā atbalstīs Jūs jūsu izvēlē atklāt savas spēcīgās puses, palīdzēs izprast Jums jūsu mērķa īstenošanas ceļā esošos šķēršļus un iedrošinās jauniem atklājumiem un lēmumiem par to, kā transformēt savu dzīvi uz labo pusi. Īpaši rekomendējama šī pieredze ir vadītājiem, jo tā attīsta vienu no mūsdienās būtiskākajām kompetencēm- emocionālo inteliģenci. 


Solo Transformācijas spēle- tā ir spēle vienam spēlētājam.
Atbildot uz Spēles nodomu (fokusu, mērķi), Solo Spēle veido spēlētāja individuālā dzīves ceļa modeli, piedāvājot iegūt lielāku skaidrību par personīgiem jautājumiem, izceļot tās jomas, kurās spēlētājam ir vērojama būtiska izaugsme, kā arī sniedz skaidru priekšstatu par pārmaiņām, kuras spēlētājs varētu veikt.

Spēles laikā iespējams:
 • saprast, kas ir tie uzvedības modeļi, kas traucē Jums traucē sasniegt vēlamo;
 • saprast, kur nelietderīgi tērējas enerģija;
 • apzināties savas spēcīgās puses un to, kas Jums labi izdodas;
 • ieskatīties acīs savām bailēm;
 • gūt pavisam svaigu un negaidītu ieskatu savās problēmās;
 • apzināties sevi kā pilnīgu un unikālu būtni;
 • paaugstināt savu pašcieņu;
 • pieņemt sevi savā veselumā;
 • pārvērst domas konkrētos lēmumos un tiem sekojošās rīcībās.
Tāpat Solo Spēle sniedz skaidru priekšstatu par  spēlētāja intuīcijas un brīvās gribas izmantošanas paradumiem un pašreizējo prasmes līmeni. Spēle palīdz spēlētājam attīstīt prasmi uztvert smalko, bet tai pat laikā būtisko, tādējādi uzlabojot intuīcijas „darbu” un brīvās gribas pielietošanas prasmi.Spēli vadu es- Inta Santa,  Innerlinks, UK apmācīta un akreditēta Transformācijas spēles vadītāja

Piedāvājuma cena: 65 eur - 100 eur * (fiksēta cena - 150 eur, ja spēle notiek Up Office)
Piedāvājuma valoda: latviešu, varu piedāvāt vadīt spēli kā krievu, tā angļu valodās.
Piedāvājuma vieta:  Aicinu ciemos spēlēt pie sevis Aizputē (lauku klusumā un mierā), Piena muižā- Bergof (apvienojot to ar SPA procedūrām un atpūtu). Ir reizes, kas braucu ciemos pie Jums uz vietas, tādā gadījumā mainās dalības maksa, par ko notiek individuāla vienošanās. Spēles norisei nepieciešama netraucēta telpa ar pietiekami lielu (~1.5m diametrā) galdu.
Uzmanību! Šo spēles versiju ir iespējams spēlēt arī attālināti- skype vidē. Tādā gadījumā dalībniekam ir nepieciešama savs Transformācijas spēles komplekts. Lieliski, ja tāds ir. Ja tāda nav, tad angļu valodā to var iegādāties klikojot uz šīs saites>>Transformation GameŠajā gadījumā spēle noritēs ar kārtīm angļu valodā. Ja tomēr ir vēlme spēlēt to ar kārtīm latviešu vai krievu valodās, tad būs jāmeklē iespēja tikties ar mani klātienē.
Spēles ilgums: Netraucēts laiks 3h**

Pieteikšanās: zvanot tel. +371 29121884, rakstot intasanta @  transformationgame . lv

Ko Solo spēles dalībnieki ir teikuši par šo pieredzi:

"Nozīmīgākais man bija atpazīt savu mērķi. Saprast, ka es varu dzīvot brīvi ārpus sava cietuma. Cietuma, kuru pati sev biju uzbūvējusi. Milzīgs atklājums, ka jāpiedod pašai sev un jānāk ārā no šī cietuma. Man visiem nav jābūt labai. Es kļūšu drosmīga un runāšu par sajūtām, es pieņemšu drosmīgus lēmumus un tos pildīšu jau šovakar.  Dzīvošu saskaņā ar to, ko gribu es, nevis tā...kā citi to grib."

"Solo spēles laikā es izteikti varēju koncentrēties uz savu nodomu un dziļi to izpētīt. Mani nekas nenovirzīja no koncentrēšanās Man ir sajūta, ka man apkārt ir vieta un cilvēki, kur varu gūt atbalstu savam nodomam. Spēle gāja viegli. Visums atbalsta manas izpausmes radošajās lietās. Vienā brīdī es piefiksēju, ka nav nekādu šķēršļu. Tur nav nekā sarežģīta. Visa kā ir daudz un pieteikami, lai īstenotu savu nodomu. Es jau tuvākajā laikā parunāšos ar saviem tuvajiem cilvēkiem par mana nodoma īstenošanu. "

"Lūzuma moments spēlē bija tas, kad manā dzīvē bija 3 sāpju lāses un šķita, ka esmu nonākusi strupceļā. Negaidīts atklājums man bija tas, ka tad es pati vēlējos iepazīties ar šķērsli. Esmu vairākas reizes šo spēli spēlējusi un vienmēr baidījusies no šķēršļiem, bet šoreiz es vēlējos ar to iepazīties. Man fiziski ir nepieciešams iegūt iekšējo harmoniju un es jau zinu, ko darīšu. Man ir nepieciešams padomāt esot vienatnē, pašai ar sevi. Man šķiet, ka man biežāk vajag ieklausīties savā intuīcijā. Man tagad daudz vieglāk ir pateikt sev- man nebija taisnība. Un tad, jau nākamo reizi, sastopoties ar tādu līdzīgu situāciju, es zināšu- kā man vairs nevajag rīkoties. "

"Es riktīgi baudīju to visu. Priecājos, ka man bija tik daudz eņģeļu. Bija iespēja meditēt, kas man ļoti, ļoti patīk, bet ikdienā nesanāk. Nozīmīgākais bija tas, ka es atsaucos nodibināt kontaktu, kas ir pareizi. Pagrieziena punkts bija brīnums, viņš parādīja, ka viss var rimti un mierīgi turpināties. Svarīgi ir ieklausīties sevī un nospraust mērķus. Viss ir saistīts. Apgūstot pamatus un iespējas, es mērķi sasniegšu. Kad es būšu mierā ar sevi un pārējiem, tad arī viss notiksies. Ja turpināšu lēkāt šurp un turp, nekas man nesanāks. Galvenais ir iegūt virzienu. Viss ir OK, spēle ir OK, virziens ir OK."

*Kopš 2013.gada septembra esmu nolēmusi atļaut saviem klientiem noteikt pašiem cenu par pakalpojumu, kuru viņi saņem. Tā patiesībā ir viena no klienta izaugsmi veicinošām aktivitātēm- apzināties, cik man ir vērta mana izaugsme attiecībā pret manām šī brīža iespējām. Es piedāvāju robežas un klienta atbildība ir izvēlēties savu izaugsmes veicināšanas cenu. Tomēr ir reizes, kad mani ierobežo izdevumi un tamdēļ vietās, kur maksāju par telpu īri, dalības maksa ir fiksēta. Ja vēlaties noteikt savu cenu, būs vien Jums jādodas uz manu pusi :)
**Ir iespējams spēlēt spēli arī ilgāk, bet tādā gadījumā mainās dalības maksa, kas apspriežama individuāli
2 komentāri:

 1. Labdien, es vēlos dalīties ar savu brīnišķīgo liecību Pēc tam, kad jau vairākus gadus bijāt attiecībās ar vīru, viņš izcēlās ar mani, es darīju visu iespējamo, lai viņu atgrieztu, bet viss bija veltīgs, es gribēju viņu tik daudz, jo man bija mīlestība Viņam es lūdzu visu, es apsolīju, bet atteicās. Es paskaidroju savu problēmu savam draugam un viņa ierosināja, ka es drīzāk sazināšos ar pareizrakstības ritentiņu, kas varētu man palīdzēt izlikt burvestību, lai atgrieztu viņu, bet es esmu veids, kas nekad neticēja burvestībai, man nebija citas izvēles, kā to izmēģināt, pa e-pastu nosūtīja pareizrakstības ritentiņu, un viņš man teica, ka nav problēmu, ka viss būs labi pirms trim dienām, ka mans ex atgriezīsies pie manis pirms trīs dienām, viņš lika burvestību un pārsteidzoši otrajā dienā, tas bija ap plkst. Mans ex sauc mani, es biju tik pārsteigts, es atbildēju uz zvanu un viss, ko viņš teica, bija, ka viņš bija tik žēl par visu, kas noticis, ka viņš gribēja, lai es atgrieztos pie viņa, ka viņš mani ļoti mīl. Es biju tik laimīgs un devos pie viņa, ka mēs atkal dzīvojām kopā kopā. Kopš tā laika es esmu solījis, ka ikvienam, kam es zinu, ka viņiem ir attiecības problēma, es varētu palīdzēt šai personai, nosūtot viņu vienīgajam reālajam un spēcīgajam pareizrakstības ritentam, kurš man palīdzēja ar savu problēmu. e-pasts: babawalewiseman01@gmail.com varat viņam nosūtīt e-pastu, ja jums ir nepieciešama viņa palīdzība jūsu attiecībās vai citā lietā.

  Mīlestības burvestības
  Nopelniet labu naudu vai laimē loteriju.
  Panākt panākumus biznesā.
  Garīgās problēmas.
  Win tiesu.
  Meklējiet savu dzīves partneri.
  Iegūstiet labi apmaksātu darbu.
  Iegūstiet kontroli pār savu laulību.
  Saņemiet labumu un piesaistiet cilvēku piesaisti.
  Atgūstiet zaudēto naudu.
  Dziedē jūs par visām slimībām. gan ārstējami, gan neārstējami.
  Atrisiniet grūtniecības problēmas un svētī jūs ar bērniem utt.

  Sazinieties ar šo lielisko cilvēku, ja jums ir kādas problēmas ar ilgstošu risinājumu
  izmantojot babawalewiseman01@gmail.com
  WhatsApp: +2348129806153

  Paldies vēlāk

  AtbildētDzēst
 2. Hello to all my viewers am TEREZA from wiscounsin USA I want to use this opportunity to thank Dr clement who help me to won sum of $66 million dollars for lotto. thanks Dr clement for helping me to win the lotto.I have been playing the lotto for the past 5 years now and i have not be able to wining. Ever since then i have not been able to win and i was so upset and i need help to win the lotto so i decided to go online and search for help,there i saw so many good testimony about this man called Great Dr clement how he have cast lucky spell lotto for people to win the lotto.I contact him also and tell him i want to win a lottery, he cast a spell for me which i use and i play and won $1 million dollars. I am so grateful to this man,just in-case you also need him to help you win,you can contact him through his allmightbazulartemple@gmail.com or whatsapp +2347051758952.and he will surely help youContact him today and he will have a testimony ... Good luck!
  Dr. Akuza also cures all kind of disease
  1. HIV / AIDS
  2. HERPES 1/2
  3. CANCER
  4. ALS (Lou Gehrig's disease)
  5. Hepatitis B
  6. chronic pancreatic
  7. emphysema
  8. COPD (chronic obstructive pulmonary disease)
  9 getting your ex back

  AtbildētDzēst