SākumsReizēm dzīve ir piepildīta ar svētībām, atklāsmēm un sajūtu, ka sirdīs esam vienoti ar visiem apkārtesošajiem cilvēkiem. Savukārt citās reizēs mēs maldamies cauri šķēršļu joslai, krājot sāpes, reizums pat krītot depresijā. Ir reizes, kad šķiet, ka nekas, no tā, ko mēģinām, neļauj mums no šī stāvokļa izkļūt.  Un, tad pienāk reizes, kad kāds mums pavisam negaidot izsaka atzinību vai piedāvā savu kalpošanu- vai arī mēs paši kalpojam kādam citam. Dažreiz notiek maģiski brīnumi, sāpes attīrās, parādās  jauni virzieni un šķietami neiespējamais notiek.

Tieši tāpat kā dzīve, ar šādu bagātīgu pieredzi ir piepildīta Transformācijas Spēle/ Transformation Game®, jauka un visiem dzīves aspektiem bagāta galda spēle, kura piedāvā it kā rotaļīgu, tomēr dziļu un nopietnu veidu, kā izprast un uzlabot savas dzīves galvenos aspektus, tos transformējot .Transformācijas spēli izveidoja Džoja Dreika un Ketija Tailere Findhornas Fondā Skotijā. Kopš 1978.gada, kad Findhornā tika piedāvāta pirmā spēles meistardarbnīca, tūkstošiem cilvēku ir  piedzīvojuši šo spēli dažādās tās formās. Vēl daudz vairāk cilvēku ir strādājuši ar Eņģeļu kārtīm/ Angel® Cards, kas uz šo dienu ir pārdotas vairāk kā miljons komplektu. Vairākas programmas un dažādi produkti šobrīd veido Spēles ģimeni un ir pieejamas visā pasaulē ar InnerLinks palīdzību. Tā ir konsultāciju un treniņu kompānija, kura atrodas gan ASV, gan Apvienotajā Karalistē, un tā ir vienīgā kompānija, kas apmāca un akreditē Fasilitatorus, lai tie varētu strādāt ar šo spēli profesionāli. Findhornas Fonds, vieta, kur spēle tika izveidota, ir Spēles programmu centrs Eiropā.

Šobrīd pieejamas dažādas spēles formas:
 • komerciāli pieejama Transformācijas Spēle (spēle kastē), kura var tikt spēlēta dažādos atšķirīgas intensitātes līmeņos, ar vai bez fasilitatora (1-6 spēlētāji);
 • daudz dziļāka 4-dienu meistarklase;
 • dažādās komandu versijas, kas pielietojamas dažādās situācijās un dažāda lieluma grupās;
 • Planetārā Spēle/Planetary Game, dzīves formāta spēle, kuras laikā strādā gan ar kolektīviem, gan personīgiem mērķiem.
Piedāvājumā ir arī versija uzņēmumiem- Strukturētais Koučinga Process/ Frameworks Coaching Process, kas ir pieejams, bāzējoties uz kārtīm no pilnas Struktūras/Frameworks simulācijas.

InnerLinks trenē Fasilitatorus dažādām spēles versijām, kā arī piedāvā meistardarbnīcas un programmas, kuras ierosina personīgā radošuma atklāšanaos, kā arī veicina kolektīvu apzināšanos un atbildību. Transformācijas Spēles Fasilitatoru treniņš ir specializēts ~14 dienu klātienes intensīvs kurss, kura laikā tiek sniegtas pilnīgas iemaņas pielietot uzlaboto Fasilitatoru rokasgrāmatu. Tikai InnerLinks apmācīti un akreditēti cilvēki var profesionāli strādāt ar Transformācijas spēli/Transformation Game ®  un lietot tās vārdu un logo. 


 • Lai uzzinātu vairāk informāciju par Transformācijas Spēles meistardarbnīcām un treniņiem Findhornas Fondā, skatīt šeit>>
 • Lai uzzinātu vairāk par Findhornas Fondu, skatīt šeit>> 
 • Lai uzzinātu par spēles meistardarbnīcām un treniņiem ASV un citur pasaulē, skatīt šeit>>


Transformation Game ir reģistrēta preču zīme ® 1986-2004 un pieder  Džojai Dreikai un Ketijai Tailerei, InnerLinks Inc. Visas tiesības rezervētas.

Fotogrāfijas autore: Aija Bernāne, kura piefiksēja mirkli, kad, mums kopīgi spēlējot,  uz spēles laukuma parādījās šis jaukais kukainītis. TRANSFORMĀCIJAS SPĒLE  AR INTU SANTUPiedāvājums: SOLO TRANSFORMĀCIJAS SPĒLES DARBNĪCA (vienam dalībniekam)

Piedāvājuma cena*: 65 eur-100 eur 
Piedāvājuma valoda: latviešu, varu piedāvāt vadīt spēli kā krievu, tā angļu valodās.
Piedāvājuma vieta: Aicinu ciemos spēlēt pie sevis Aizputē vai Piena muižā- Berghof (vietā, kur apstājas laiks). Ir reizes, kas braucu ciemos pie Jums uz vietas, tādā gadījumā mainās dalības maksa, par ko notiek individuāla vienošanās. Spēles norisei nepieciešama netraucēta telpa ar pietiekami lielu (~1.5m diametrā) galdu. 
Uzmanību! Šo spēles versiju ir iespējams spēlēt arī attālināti- skype vidē. Tādā gadījumā dalībniekam ir nepieciešama savs Transformācijas spēles komplekts. Lieliski, ja tāds ir. Ja tāda nav, tad angļu valodā to var iegādāties klikojot uz šīs saites>>Transformation Game Šajā gadījumā spēle noritēs ar kārtīm angļu valodā. Ja tomēr ir vēlme spēlēt to ar kārtīm latviešu vai krievu valodās, tad būs jāmeklē iespēja tikties ar mani klātienē.
Spēles ilgums: Netraucēts laiks 3h**.
Vienoties par spēli: zvanot tel. +371 29121884, rakstot intasanta @ gmail . com 
Solo spēles dalībnieku atsauksmes lasīt šeit>>
Vēl par Solo spēles versiju lasīt šeit>>

Arī Transformācijas spēles SOLO versijas fasilitēšana ir apgūstama Innerlinks treniņā.

Piedāvājums: TRANSFORMĀCIJAS SPĒLES DARBNĪCA 2-6 dalībniekiem

Piedāvājuma cena*: 65eur- 100 eur/ dalībnieks.
Piedāvājuma valoda: latviešu, varu piedāvāt vadīt spēli kā krievu, tā angļu valodās.
Piedāvājuma vieta: Aicinu ciemos spēlēt pie sevis Aizputē vai Piena muižā- Berghof (vietā, kur apstājas laiks). Ir reizes, kas braucu ciemos pie Jums uz vietas, tādā gadījumā mainās dalības maksa, par ko notiek individuāla vienošanās. Spēles norisei nepieciešama netraucēta telpa ar pietiekami lielu (~1.5m diametrā) galdu.
Spēles ilgums: 
6h** 2 dalībniekiem
9h** 3 dalībniekiem
12 h**- sadalot laiku uz 2 dienām 4 dalībniekiem
15h**- sadalot laiku uz 2 dienām 5 dalībniekiem
18 h** - sadalot laiku uz 2 dienām 6 dalībniekiem
Visos gadījumos ir nepieciešama dalībnieku tikšanās pirms spēles, lai dalītos ar saviem nodomiem- tā var notikt gan klātienē, gan skype vidē. Orientējošais tikšanās ilgums ~15-20 min./dalībnieks
Vienoties par spēli: zvanot tel. +371 29121884, rakstot intasanta @  transformationgame . lv
Dalībnieku atsauksmes skatīt šeit>>  
Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem skatīt šeit>>

Piedāvājums: TRANSFORMĀCIJAS SPĒLES DARBNĪCA pāriem

Piedāvājuma cena*: 130 eur-200eur 
Piedāvājuma valoda: latviešu, varu piedāvāt vadīt spēli kā krievu, tā angļu valodās.
Piedāvājuma vieta: Aicinu ciemos spēlēt pie sevis Aizputē vai Piena muižā- Berghof (vietā, kur apstājas laiks). Ir reizes, kas braucu ciemos pie Jums uz vietas, tādā gadījumā mainās dalības maksa, par ko notiek individuāla vienošanās. Spēles norisei nepieciešama netraucēta telpa ar pietiekami lielu (~1.5m diametrā) galdu.
Spēles ilgums: Netraucēts laiks 6h**.
Ir nepieciešama pāru dalīšanās savos  nodomos  vēl pirms spēles.
Vienoties par spēli: zvanot tel. +371 29121884, rakstot intasanta @  transformationgame . lv
Pāru spēles dalībnieku atsauksmes skatīt šeit>>
Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem skatīt šeit>>

  

Jaunums! 


Piedāvājums: TRANSFORMĀCIJAS SPĒLES IEPAZĪŠANAS meistardarbnīca

Dalībnieku skaits: sākot no 3 dalībniekiem
Piedāvājuma cena: 15 eur/persona
Piedāvājuma valoda: latviešu, varu piedāvāt vadīt spēli kā krievu, tā angļu valodās.
Piedāvājuma vieta: aicinu ciemos spēlēt pie sevis Aizputē vai Piena muižā- Berghof (vietā, kur apstājas laiks). Ir reizes, kas braucu ciemos pie Jums uz vietas, tādā gadījumā mainās dalības maksa, par ko notiek individuāla vienošanās. Spēles norisei nepieciešama netraucēta telpa ar pietiekami lielu (~1.5m diametrā) galdu.
Meistardarbnīcas ilgums:  atkarīgs no dalībnieku skaita, vienojoties par kopējo spēles ilgumu un formātu. 
Vienoties par meistardarbnīcu: zvanot tel. +371 29121884, rakstot intasanta @  transformationgame . lv 


*Kopš 2013.gada septembra esmu nolēmusi atļaut saviem klientiem noteikt pašiem cenu par pakalpojumu, kuru viņi saņem. Tā patiesībā ir viena no klienta izaugsmi veicinošām aktivitātēm- apzināties, cik man ir vērta mana izaugsme attiecībā pret manām šī brīža iespējām. Es piedāvāju robežas un klienta atbildība ir izvēlēties savu izaugsmes veicināšanas cenu.
**Ir iespējams spēlēt spēli arī ilgāk, bet tādā gadījumā mainās dalības maksa, kas apspriežama individuāli

Tikai InnerLinks apmācīti un akreditēti cilvēki var profesionāli strādāt ar Transformācijas spēli/ Transformation Game ®  un lietot tās vārdu un logo.

InnerLinks akreditēto Latvijas fasilitatoru saraksts аtjaunots 05.11.2015. skatāms šeit>>

Transformation Game ir reģistrēta preču zīme ® 1986-2004 un pieder  Džojai Dreikai un Ketijai Tailerei, InnerLinks Inc. Visas tiesības rezervētas.

2 komentāri:

 1. Labdien, es vēlos dalīties ar savu brīnišķīgo liecību Pēc tam, kad jau vairākus gadus bijāt attiecībās ar vīru, viņš izcēlās ar mani, es darīju visu iespējamo, lai viņu atgrieztu, bet viss bija veltīgs, es gribēju viņu tik daudz, jo man bija mīlestība Viņam es lūdzu visu, es apsolīju, bet atteicās. Es paskaidroju savu problēmu savam draugam un viņa ierosināja, ka es drīzāk sazināšos ar pareizrakstības ritentiņu, kas varētu man palīdzēt izlikt burvestību, lai atgrieztu viņu, bet es esmu veids, kas nekad neticēja burvestībai, man nebija citas izvēles, kā to izmēģināt, pa e-pastu nosūtīja pareizrakstības ritentiņu, un viņš man teica, ka nav problēmu, ka viss būs labi pirms trim dienām, ka mans ex atgriezīsies pie manis pirms trīs dienām, viņš lika burvestību un pārsteidzoši otrajā dienā, tas bija ap plkst. Mans ex sauc mani, es biju tik pārsteigts, es atbildēju uz zvanu un viss, ko viņš teica, bija, ka viņš bija tik žēl par visu, kas noticis, ka viņš gribēja, lai es atgrieztos pie viņa, ka viņš mani ļoti mīl. Es biju tik laimīgs un devos pie viņa, ka mēs atkal dzīvojām kopā kopā. Kopš tā laika es esmu solījis, ka ikvienam, kam es zinu, ka viņiem ir attiecības problēma, es varētu palīdzēt šai personai, nosūtot viņu vienīgajam reālajam un spēcīgajam pareizrakstības ritentam, kurš man palīdzēja ar savu problēmu. e-pasts: babawalewiseman01@gmail.com varat viņam nosūtīt e-pastu, ja jums ir nepieciešama viņa palīdzība jūsu attiecībās vai citā lietā.

  Mīlestības burvestības
  Nopelniet labu naudu vai laimē loteriju.
  Panākt panākumus biznesā.
  Garīgās problēmas.
  Win tiesu.
  Meklējiet savu dzīves partneri.
  Iegūstiet labi apmaksātu darbu.
  Iegūstiet kontroli pār savu laulību.
  Saņemiet labumu un piesaistiet cilvēku piesaisti.
  Atgūstiet zaudēto naudu.
  Dziedē jūs par visām slimībām. gan ārstējami, gan neārstējami.
  Atrisiniet grūtniecības problēmas un svētī jūs ar bērniem utt.

  Sazinieties ar šo lielisko cilvēku, ja jums ir kādas problēmas ar ilgstošu risinājumu
  izmantojot babawalewiseman01@gmail.com
  WhatsApp: +2348129806153

  Paldies vēlāk

  AtbildētDzēst
 2. Every day became a struggle when I found out about my husband’s affair. I couldn’t eat, sleep, work or do anything without thinking about it. Our marriage was on the brink of ending, I could feel it. I decided to try a love spell by Dr.Obodo after I found his details online and I started waiting to see the results.

  In less than a day, he totally changed his attitude towards me and stopped the affair the very same day.

  Thank you so so so so much Dr.Obodo. You’re amazing!!if you need help here
  E-mail : templeofanswer@hotmail.co.uk
  Whatsapp: +(234)815 542548-1

  AtbildētDzēst