SākumsReizēm dzīve ir piepildīta ar svētībām, atklāsmēm un sajūtu, ka sirdīs esam vienoti ar visiem apkārtesošajiem cilvēkiem. Savukārt citās reizēs mēs maldamies cauri šķēršļu joslai, krājot sāpes, reizums pat krītot depresijā. Ir reizes, kad šķiet, ka nekas, no tā, ko mēģinām, neļauj mums no šī stāvokļa izkļūt.  Un, tad pienāk reizes, kad kāds mums pavisam negaidot izsaka atzinību vai piedāvā savu kalpošanu- vai arī mēs paši kalpojam kādam citam. Dažreiz notiek maģiski brīnumi, sāpes attīrās, parādās  jauni virzieni un šķietami neiespējamais notiek.

Tieši tāpat kā dzīve, ar šādu bagātīgu pieredzi ir piepildīta Transformācijas Spēle/ Transformation Game®, jauka un visiem dzīves aspektiem bagāta galda spēle, kura piedāvā it kā rotaļīgu, tomēr dziļu un nopietnu veidu, kā izprast un uzlabot savas dzīves galvenos aspektus, tos transformējot .Transformācijas spēli izveidoja Džoja Dreika un Ketija Tailere Findhornas Fondā Skotijā. Kopš 1978.gada, kad Findhornā tika piedāvāta pirmā spēles meistardarbnīca, tūkstošiem cilvēku ir  piedzīvojuši šo spēli dažādās tās formās. Vēl daudz vairāk cilvēku ir strādājuši ar Eņģeļu kārtīm/ Angel® Cards, kas uz šo dienu ir pārdotas vairāk kā miljons komplektu. Vairākas programmas un dažādi produkti šobrīd veido Spēles ģimeni un ir pieejamas visā pasaulē ar InnerLinks palīdzību. Tā ir konsultāciju un treniņu kompānija, kura atrodas gan ASV, gan Apvienotajā Karalistē, un tā ir vienīgā kompānija, kas apmāca un akreditē Fasilitatorus, lai tie varētu strādāt ar šo spēli profesionāli. Findhornas Fonds, vieta, kur spēle tika izveidota, ir Spēles programmu centrs Eiropā.

Šobrīd pieejamas dažādas spēles formas:
 • komerciāli pieejama Transformācijas Spēle (spēle kastē), kura var tikt spēlēta dažādos atšķirīgas intensitātes līmeņos, ar vai bez fasilitatora (1-6 spēlētāji);
 • daudz dziļāka 4-dienu meistarklase;
 • dažādās komandu versijas, kas pielietojamas dažādās situācijās un dažāda lieluma grupās;
 • Planetārā Spēle/Planetary Game, dzīves formāta spēle, kuras laikā strādā gan ar kolektīviem, gan personīgiem mērķiem.
Piedāvājumā ir arī versija uzņēmumiem- Strukturētais Koučinga Process/ Frameworks Coaching Process, kas ir pieejams, bāzējoties uz kārtīm no pilnas Struktūras/Frameworks simulācijas.

InnerLinks trenē Fasilitatorus dažādām spēles versijām, kā arī piedāvā meistardarbnīcas un programmas, kuras ierosina personīgā radošuma atklāšanaos, kā arī veicina kolektīvu apzināšanos un atbildību. Transformācijas Spēles Fasilitatoru treniņš ir specializēts ~14 dienu klātienes intensīvs kurss, kura laikā tiek sniegtas pilnīgas iemaņas pielietot uzlaboto Fasilitatoru rokasgrāmatu. Tikai InnerLinks apmācīti un akreditēti cilvēki var profesionāli strādāt ar Transformācijas spēli/Transformation Game ®  un lietot tās vārdu un logo. 


 • Lai uzzinātu vairāk informāciju par Transformācijas Spēles meistardarbnīcām un treniņiem Findhornas Fondā, skatīt šeit>>
 • Lai uzzinātu vairāk par Findhornas Fondu, skatīt šeit>> 
 • Lai uzzinātu par spēles meistardarbnīcām un treniņiem ASV un citur pasaulē, skatīt šeit>>


Transformation Game ir reģistrēta preču zīme ® 1986-2004 un pieder  Džojai Dreikai un Ketijai Tailerei, InnerLinks Inc. Visas tiesības rezervētas.

Fotogrāfijas autore: Aija Bernāne, kura piefiksēja mirkli, kad, mums kopīgi spēlējot,  uz spēles laukuma parādījās šis jaukais kukainītis. TRANSFORMĀCIJAS SPĒLE  AR INTU SANTUPiedāvājums: SOLO TRANSFORMĀCIJAS SPĒLES DARBNĪCA (vienam dalībniekam)

Piedāvājuma cena*: 65 eur-150 eur (fiksēta cena - 150 eur, ja spēle notiek Up Office)
Piedāvājuma valoda: latviešu, varu piedāvāt vadīt spēli kā krievu, tā angļu valodās.
Piedāvājuma vieta: Aicinu ciemos spēlēt pie sevis Aizputē vai Piena muižā- Berghof (vietā, kur apstājas laiks). Ir reizes, kas braucu ciemos pie Jums uz vietas, tādā gadījumā mainās dalības maksa, par ko notiek individuāla vienošanās. Spēles norisei nepieciešama netraucēta telpa ar pietiekami lielu (~1.5m diametrā) galdu. 
Uzmanību! Šo spēles versiju ir iespējams spēlēt arī attālināti- skype vidē. Tādā gadījumā dalībniekam ir nepieciešama savs Transformācijas spēles komplekts. Lieliski, ja tāds ir. Ja tāda nav, tad angļu valodā to var iegādāties klikojot uz šīs saites>>Transformation Game Šajā gadījumā spēle noritēs ar kārtīm angļu valodā. Ja tomēr ir vēlme spēlēt to ar kārtīm latviešu vai krievu valodās, tad būs jāmeklē iespēja tikties ar mani klātienē.
Spēles ilgums: Netraucēts laiks 3h**.
Vienoties par spēli: zvanot tel. +371 29121884, rakstot intasanta @ gmail . com 
Solo spēles dalībnieku atsauksmes lasīt šeit>>
Vēl par Solo spēles versiju lasīt šeit>>

Arī Transformācijas spēles SOLO versijas fasilitēšana ir apgūstama Innerlinks treniņā.

Piedāvājums: TRANSFORMĀCIJAS SPĒLES DARBNĪCA 2-6 dalībniekiem

Piedāvājuma cena*: 65eur- 150 eur/ dalībnieks (fiksēta cena - 150 eur/dalībnieks, ja spēle notiek Up Office)
Piedāvājuma valoda: latviešu, varu piedāvāt vadīt spēli kā krievu, tā angļu valodās.
Piedāvājuma vieta: Aicinu ciemos spēlēt pie sevis Aizputē vai Piena muižā- Berghof (vietā, kur apstājas laiks). Ir reizes, kas braucu ciemos pie Jums uz vietas, tādā gadījumā mainās dalības maksa, par ko notiek individuāla vienošanās. Spēles norisei nepieciešama netraucēta telpa ar pietiekami lielu (~1.5m diametrā) galdu.
Spēles ilgums: 
6h** 2 dalībniekiem
9h** 3 dalībniekiem
12 h**- sadalot laiku uz 2 dienām 4 dalībniekiem
15h**- sadalot laiku uz 2 dienām 5 dalībniekiem
18 h** - sadalot laiku uz 2 dienām 6 dalībniekiem
Visos gadījumos ir nepieciešama dalībnieku tikšanās pirms spēles, lai dalītos ar saviem nodomiem- tā var notikt gan klātienē, gan skype vidē. Orientējošais tikšanās ilgums ~15-20 min./dalībnieks
Vienoties par spēli: zvanot tel. +371 29121884, rakstot intasanta @  transformationgame . lv
Dalībnieku atsauksmes skatīt šeit>>  
Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem skatīt šeit>>

Piedāvājums: TRANSFORMĀCIJAS SPĒLES DARBNĪCA pāriem

Piedāvājuma cena*: 130 eur-300eur  (fiksēta cena - 300 eur, ja spēle notiek Up Office)
Piedāvājuma valoda: latviešu, varu piedāvāt vadīt spēli kā krievu, tā angļu valodās.
Piedāvājuma vieta: Aicinu ciemos spēlēt pie sevis Aizputē vai Piena muižā- Berghof (vietā, kur apstājas laiks). Ir reizes, kas braucu ciemos pie Jums uz vietas, tādā gadījumā mainās dalības maksa, par ko notiek individuāla vienošanās. Spēles norisei nepieciešama netraucēta telpa ar pietiekami lielu (~1.5m diametrā) galdu.
Spēles ilgums: Netraucēts laiks 6h**.
Ir nepieciešama pāru dalīšanās savos  nodomos  vēl pirms spēles.
Vienoties par spēli: zvanot tel. +371 29121884, rakstot intasanta @  transformationgame . lv
Pāru spēles dalībnieku atsauksmes skatīt šeit>>
Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem skatīt šeit>>

  

Jaunums! 


Piedāvājums: TRANSFORMĀCIJAS SPĒLES IEPAZĪŠANAS meistardarbnīca

Dalībnieku skaits: sākot no 3 dalībniekiem
Piedāvājuma cena: 20 eur/persona (fiksēta cena - 50 eur/dalībnieks, ja spēle notiek Up Office)
Piedāvājuma valoda: latviešu, varu piedāvāt vadīt spēli kā krievu, tā angļu valodās.
Piedāvājuma vieta: aicinu ciemos spēlēt pie sevis Aizputē vai Piena muižā- Berghof (vietā, kur apstājas laiks). Ir reizes, kas braucu ciemos pie Jums uz vietas, tādā gadījumā mainās dalības maksa, par ko notiek individuāla vienošanās. Spēles norisei nepieciešama netraucēta telpa ar pietiekami lielu (~1.5m diametrā) galdu.
Meistardarbnīcas ilgums:  atkarīgs no dalībnieku skaita, vienojoties par kopējo spēles ilgumu un formātu. 
Vienoties par meistardarbnīcu: zvanot tel. +371 29121884, rakstot intasanta @  transformationgame . lv 


*Kopš 2013.gada septembra esmu nolēmusi atļaut saviem klientiem noteikt pašiem cenu par pakalpojumu, kuru viņi saņem. Tā patiesībā ir viena no klienta izaugsmi veicinošām aktivitātēm- apzināties, cik man ir vērta mana izaugsme attiecībā pret manām šī brīža iespējām. Es piedāvāju robežas un klienta atbildība ir izvēlēties savu izaugsmes veicināšanas cenu.
**Ir iespējams spēlēt spēli arī ilgāk, bet tādā gadījumā mainās dalības maksa, kas apspriežama individuāli

Tikai InnerLinks apmācīti un akreditēti cilvēki var profesionāli strādāt ar Transformācijas spēli/ Transformation Game ®  un lietot tās vārdu un logo.

InnerLinks akreditēto Latvijas fasilitatoru saraksts аtjaunots 05.11.2015. skatāms šeit>>

Transformation Game ir reģistrēta preču zīme ® 1986-2004 un pieder  Džojai Dreikai un Ketijai Tailerei, InnerLinks Inc. Visas tiesības rezervētas.

3 komentāri:

 1. Šo komentāru ir noņēmis emuāra administrators.

  AtbildētDzēst
 2. Šo komentāru ir noņēmis emuāra administrators.

  AtbildētDzēst
 3. Vai jūs saskaras ar kādām problēmām savās laulības mājās un vēlaties ātru risinājumu dzīves jautājumiem 2 gadu atdalīšana. sazinieties ar WhatsApp: +2348085240869, lai saņemtu risinājumu jebkura veida problēmai, ar kuru pašlaik saskaras. Tēvs Eli ir labs arī ar augu izcelsmes zālēm, kas var izārstēt jebkura veida slimības vai slimības, izmēģiniet to un es apsolu, ka jūs atgriezīsities, lai dalītos savās liecībās tāpat kā es.

  AtbildētDzēst