trešdiena, 2015. gada 19. augusts

Iepazīstiet Mēriju Inglis- Transformācijas spēles eksperti!
Mērija Inglis (Mary Inglis) ir neatkarīga trenere, fasilitatore, koučinga speciāliste. Viņa strādā dažādās pasaules valstīs, vadot mācību un treniņu kursus, kuri saistīti ar personības izaugsmi un grupu procesiem, radošumu, kā arī transformatīviem pārmaiņu procesiem.
 
Viņas darba būtība ir:
  • to cilvēka spēju izpēte, kas saistītas ar būšanu      veselumā savās attiecībās pašam ar sevi un apkārtējo pasauli; 
  • sekot tam ceļam, kur aicina dvēsele;
  • atbildēt uz mūsdienu pasaules un laika prasībām. 
Šis darbs palīdz  cilvēkiem izveidot saikni ar savu personīgo autentisko klātbūtni uz Zemes, ar savu ceļu un ieguldījumu, kuru tie sniedz, un iegūt saskarsmi gan ar savu  iekšējo avotu, gan savu potenciālu.
 
Mērija Inglis ir dzimusi Skotijā, bērnību pavadījusi Nigērijā un Lesoto. Viņa ir mācījusies Dienvidāfrikas skolā un augstskolā, kur apguvusi jaunas pieejas izglītībā, kas balstītas uz tiešā pārdzīvojuma pieredzē balstītām zināšanām, kā arī darbojusies kā žurnāliste. Pēdējos 40 gadus viņa dzīvo Findhornas ekokopienā Skotijā,  un ir viena no ilglaicīgākajām šīs garīgās ekokopienās patstāvīgajām  iedzīvotājām. Findhornas ekokopiena ir holistisks un garīgs izglītības centrs, kurā tiek pētītas jaunas garīguma attīstības pieejas, kā arī iespējas sadarboties  un veidot partnerības pilnas attiecības ar visām Zemes ekoloģiskajām sistēmām (kā fiziskā, tā arī ne-fiziskā plāksnē).

Mērija ir arī Innerlinks Associates izpilddirektore Lielbritānijā. Šī kompānija nodarbojas ar visu, kas saistīts ar Transformācijas spēles izpēti un attīstību (treniņi, programmas, produkti). Transformācijas spēle ir tāda pieeja uzdevumu risināšanai, kas saistīti ar mūsu dzīvi un darbu, kura ļauj mums to darīt rotaļpilnā formātā un tai pat laikā ļoti dziļā līmenī. Mērija nodarbojas ar  Transformācijas spēli kopš tās  izveidošanas 1976.gadā.

 Darbs, kuru veic Mērija Inglis, balstās uz visu viņas pieredzi, kas saistīta gan ar viņas dzīvi, gan darbību Findhornas ekokopienā, gan Transformācijas Spēli, kā arī veselu rindu citu zināšanu un starpdisciplīnas pieeju jomām, tai skaitā Arnolda Mindella procesuāli orientēto psiholoģiju (un terapiju) un garīgo inkarnāciju. Viņa ir vairāku innovatīvu apmācību programmu un treniņu autore (izveidotāja) un fasilitatore (vadītāja), tai skaitā viņa ir radījusi un vadījusi vairākas Transformācijas Spēles versijas lielām cilvēku grupām. Šīs spēles versijas ir izmantotas konferencēs Lielbritānijā, Korejā un dažādās Eiropas valstīs.

2015.gada nogalē būs iespēja apgūt Mērijas autorprogrammu "Procesuālo prasmju treniņš" Viļņā. Vairāk info skatīt šeit >>

Savukārt 2017.gada janvārī būs iespēja apgūt šo pašu programmu Rīgā ar tulkojumu latviešu valodā. Vairāk info skatīt šeit>>
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru