pirmdiena, 2016. gada 2. maijs

Maija eņģelis- APMIERINĀTĪBA


Izbaudiet savā dzīvē noteikošo: tieši šeit un tieši tagad. 

Radošais process ir bezgalīgs, tas nekad neapstājas. Pārstājiet cīnīties un izbaudiet atpūtu, sajūtot pabeigtības prieku.

Esiet mierā ar to, kas ir, atvēliet sev mierīgi un maigi būt tagadnē. Atkal un atkal atsaukt atmiņā pagātni nav nekas ego-loģisks, savukārt raizes par nākotni sasaista mūsu uzmanību; gan viens, gan otrs liek mūsu apmierinātības sajūtai izgaist. 
Brīžos, kad mēs nomierinām savu iekšējo pasauli, mēs sagatavojam sevi tam, lai mūsu dzīvē parādītos kaut kas jauns, mēs iegūstam trauku, kuru varēsim piepildīt ar vēlību, tad, kad tā parādīsies mūsu dzīvē. Tas, kā mēs izjūtam mieru ar dzīvi, nosaka to, cik lielā mērā mēs spējam izjūst mūsu ap-mierinātību.  
Atlaižot iepriekš noteiktus lēmumus un spriedumus vienā mirklī novirzās mūsu uzmanību. Tas notiek tā, it kā mēs strauji pagrieztu galvu lai paskatītos uz citu pusi, it kā mēs pamostos uz mirkli. (Pamēģiniet to). Kaut kas mūsos mostās un sniedz mums priekšstatu par realitāti ārpus mūsu pieredzes un ierastajiem refleksiem- lai arī tikai uz mirkli. 
Un tad visā cilvēciskajā rodas kas tāds, kas nevarēja rasties agrāk. Pat bez konkrēta ceļa vai kartes tiek sperts solis globālās apzināšanās virzienā. Apmierinātības kultivēšana ļauj vairoties klusai un mierīgai pārliecībai. Izbaudiet mirkli, nav nekā pilnīgāka šai pasaulē. 
Mēs ceram, ka Eņģeļi turpina piepildīt ar iedvesmu Jūsu dzīvi.
Lai Jums būtu neskaitāmi daudz mirkļu, ko baudīt!

Siltumā,

Ketja Tailere (Transformācijas spēles radītāja)

P.S. Ja aprīlī strādājāt ar SPĒLES Eņģeli, veltiet nedaudz laika tam, lai atlaistu to ar pateicību, pirms uzaicināt savai dzīvei maijā pievienoties APMIERINĀTĪBAS Eņģeli. 
©1981-2016 InnerLinks Angel® Cards ir InnerLinks piederoša reģistrēta preču zīme.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru