otrdiena, 2016. gada 1. novembris

Novembra eņģelis ir SPĒLE

Piedzīvojiet katru savas dzīves momentu. Izdzīvojiet to visdziļākajā veidā. Gūstiet baudu no visa, ko darāt. Priecājieties!
Spēle mīt  mūsu radošuma sirdī un atdzīvina mūsu esību pašos bezrūpīgākajos brīžos. Tā palīdz mums sadzīvot ar absurdo, paradoksālo un noslēpumaino. Tā baro mūsu bērnības prieku un pārsteigumu. Tā palīdz mums meklēt jēgu un sazemēt to šeit un tagad.
Gan pasaulē,gan mūsos tagad tik daudz visa kā notiek, ka kādreiz augstais stresa līmenis tagad ir koriģēts un tapis par"normālu", radot slēptu prieka deficīta sindromu (fun deficit disorder FDD). Spēle ir stresa pretmets. Tā var pilnībā pārņemt jūsu uzmanību un izsaukt veselu rindu emociju, kuras pamatīgi var ietekmēt jūsu laimīguma koeficientu.
Spēle iesaista mūs tēlu pasaulē un uztur un bagātina dzīves dzīvīgumu. Tā ir kā netaņemama sastāvdaļa tam, lai tiktu radītas jaunas domas, lai tās ar vieglumu tiktu realizētas. Spēle tiešā vārda nozīmē sniedz mums atelpu- sniedz iespēju atjaunot dzīves spēkus pašos tās pamatos.
Šajā mēnesī atrodiet sev nodarbi, kura pilnībā pārņem jūs, pievēršot visu jūsu uzmanību punktā, kur, šķiet, laiks kļuvis lēnāks un varbūt pat apstājies, un iekšējā balss ( tā, kura parasti komentē visu ko darāt, darījāt, vai gatavojaties darīt)- apklust. No sirds pasmejieties par jokiem, situācijām un paši par sevi. Novēlam jums rotaļīgus, priecīgus brīžus visa novembra garumā.
Un transformēt FDD vienkāršā F (fun - priekā)....:)
Siltumā,
Ketija
p.s. Ja strādājāt ar Pārpilnības eņģeli oktobrī, atvēliet mirkli laika, lai atlaistu šo eņģeli ar pateicīgu, pirms uzaiciniet savā dzīvē Spēles eņģeli novembra mēnesī.
 ©1981-2016 InnerLinks Angel® Cards ir reģistrēta  InnerLinks preču zīme.Vairāk skatīt: www.innerlinks.com


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru