ceturtdiena, 2017. gada 2. novembris

Novembra eņģelis- Viedums

Viedums rodas pateicoties pieredzei, sirds dziļumam un gatavībai mācīties. Pievienojiet savu briedumu un iekšējās zināšanas katram radošā mirkļa radošajai bagātināšanai.

Nenovēršamā viedums ir lielisks skolotājs- visi sākumi, nobeigumi, nepieciešamība ēst un gulēt, dabas cikli, mūsu ķermeņi, ejot cauri dzīvei.

Man nāk atmiņā lūgšanas pēc miera sākums: "Dievs, dod man rāmumu pieņemt to, ko nevaru izmainīt, drosmi izmainīt to, ko varu, un viedumu atšķirt vienu no otra".

Tas ir gan uzdevums, gan izaicinājumus- saskatīt atšķirību.

Bet, kā? Reizums tas, ko mēs vara mainīt ir acīmredzams, bet citos gadījumos tas ir maskēts emocijās. Kultivējiet iekšējo jūsu ceļojuma kontekstu, nozīmē rūpīgu mūsu nosacījumu un to, kas mūs piesaista, izpēti. Viedums nāk līdz ar pieredzi un briedumu, izdzīvojot mūsu mācības un ļaujot tam, kas ir, būt.

Piekļuve mūsu viedumam notiek, esot apzinātā klātbūtnē, kad mēs darām visu, kam varam pievērst uzmanību, pielietojot visu, ko esam apguvuši, izmantojot labākās tehnikas, kuras pārvaldām, labāko attieksmi, kas mums piemīt, labāko izpratni, ko varam sniegt, un darot to tieši šeit un tagad. Tas atmodina dziļi izgaismojošu jūsu sirds viedumu un baro katru radošo mirkli.

Katrai senai kultūrai ir iekšējā vieduma glabātāju grupa, kuri saglabā un uztur tradīcijas. Šīs slēptās zinības atrodas mūsu apziņas straumēs, gatavas atvērties un bagātināt mūsu evolucionārā impulsa izpratni, un sniedz mums skaidrību šajos laikos, kad vecais tiek izšūpots no mūsu kolektīvās uztveres.

Ļaujiet, lai Seno Viedums atver jūsu atmiņas un izgaismo jūsu ceļu mājup.

Siltumā, 
Ketija

p.s. Ja esat strādājuši ar Atbalsta eņģeli oktobrī, atvēliet nedaudz laika, lai atlaistu to ar pateicību, pirms uzaiciniet savā dzīvē Vieduma eņģeli novembra mēnesī.


©1981-2016 InnerLinks Angel® Cards  ir reģistrēta tirdzniecības zīme un pieder InnerLinks.
Vairāk informācijas lūdzu skatiet: www.innerlinks.com

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru