svētdiena, 2018. gada 4. februāris

Februāra eņģelis- Ticība.

Par fonu attēlam izmantots žurnāls Air France Madame` 2005
Nesatricināma sirds pārliecība, kad prātam nekas nešķiet jēdzīgs. Optimisms ir ticības izpausme rīcībā.

Ticība ir Dieva elpa, kas atdzīvina mūsu dvēseli. Mēs nevaram to redzēt, mēs varam to tikai sajust, tad, kad esam vērīgi. Šaubas ir nepārliecinātība par to, ka mūsu garīgā spēka avots būs pieejams kādā nelaimes, sāpju vai slimības mirkli.Tas ir mūsu prāta veids, kā pasargāt mūsu pagātni un noturēt mūs tajā.
Tas ir normāli- pieredzēt garīgas šaubas. Faktiski, šaubu laiks mūs pat var novest līdz mūsu pašu transformatīvākajiem momentiem, kas kalpo gluži kā konservu attaisāmais ticības krājumiem.
Nākotne nav zināma un tamdēļ nes sev līdzi neskaidrības sajūtu. Tā ir ticība, kas māca mūs apsvērt neredzamo, kas ir aiz mūsu saprašanas un prāta robežām, ne caur zināšanu spēku, bet gan jūtu spēku.

Mūsu ticība savieno pagātni ar nākotni un sniedz mums tādu, kā garīgo gravitāti. Tā mums apsptiprina, ka Dievs ir nākotnē tieši tāpat, kā tas atrodams tagadnē un pagātnē. Visu, kas ir nezināms, tur  Dievs, tai skaitā arī mūs, mūsu ģimenes, draugus un visu mūsu kolektīvo labklājību, vakardienu, šodienu un rītdienu visās tās izpausmēs.

Raizes ir karogs, kurš plīvo tur, kur ticība gatavojas ienākt. Cerība dzīvo prātā- ticība dzīvo sirdī. Krītiet brīvā kritienā no saviem prāta labirintiem un esiet pārliecināti, ka sirds jūs saķers. Nepastāv nejaušas pieredzes vai nejauši iekšējie stāvokļi.

Garīgā dzīves dimensija ir reāla, daudz reālāka par to faktu, ko mēs dēvējam par zemes dzīvi. Ticība ir vienojošs princips kas saauž kopā visas pieredzes un rada nākotni, kur Dievs dzīvo mūsu sirdīs vienmēr.

Lai šis mēnesis nodrošina ticības līmeņa pacelšanu, atnesot jums atsvaidzinātu skatījumu, atjaunotu perspektīvu un mierpilnu sirdi.

Siltumā,
Ketija
P.S.  Ja jūs strādājāt ar Prasmes atšķirt eņģeli Janvārī, atvēliet nedaudz laika, lai atlaistu to ar pateicību, pirms uzaiciniet savās dzīvēs Ticības eņģeli Februārī. 
©1981-2017 InnerLinks Angel® Cards ir InnerLinks. reģistrēta preču zīme.  Vairāk skatiet šeit: www.innerlinks.com
Tuvākās 4-dienu Transformācijas spēles meistardarbnīcas Findhornas Fondā būs 4.-7.martā, 2018. Vairāk info šeit: https://www.findhorn.org/prog…/game-of-transformation-4-day/

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru