piektdiena, 2018. gada 3. augusts

Augusta eņģelis ir Apmierinātība


Izbaudiet savā dzīvē notiekošo: tieši šeit un tieši tagad. 

Radošais process ir bezgalīgs, tas nekad neapstājas. Pārstājiet cīnīties un izbaudiet atpūtu, sajūtot pabeigtības prieku.

Esiet mierā ar to, kas ir, atvēliet sev mierīgi un maigi būt tagadnē. Pagātnes atsaukšana atmiņā arvien no jauna, atkal un atkal nav nekas eko-loģisks, savukārt raizes par nākotni sasaista mūsu uzmanību; gan viens, gan otrs liek mūsu apmierinātības sajūtai izgaist. 

Brīžos, kad mēs nomierinām savu iekšējo pasauli, mēs sagatavojam sevi tam, lai mūsu dzīvē varētu parādīties kaut kas jauns, mēs iegūstam trauku, kuru varēsim piepildīt ar vēlību, tad, kad tā parādīsies mūsu dzīvē. Tas, kā mēs izjūtam mūsu dzīves būtību, nosaka to, cik lielā mērā mēs spējam izjust mūsu ap-mierinātību. 

Atlaižot iepriekš noteiktus lēmumus un spriedumus, vienā mirklī novirzās mūsu uzmanību. Tas notiek tā, it kā mēs strauji pagrieztu galvu, lai paskatītos uz citu pusi, it kā mēs uz mirkli pamostos. (Pamēģiniet to). Kaut kas mūsos mostas un sniedz mums priekšstatu par realitāti ārpus mūsu pieredzes un ierastajiem refleksiem- lai arī tikai uz mirkli. 

Un tad cilvēciskajā dabā rodas kas tāds, kas nevarēja rasties agrāk. Pat bez konkrēta ceļa vai kartes tiek sperts solis globālās apzināšanās virzienā. Apmierinātības kultivēšana ļauj vairoties klusai un mierīgai pārliecībai. Izbaudiet mirkli, nav nekā pilnīgāka šai pasaulē. 

Mēs ceram, ka Eņģeļi turpina piepildīt ar iedvesmu Jūsu dzīvi.

Lai Jums būtu neskaitāmi daudz mirkļu, ko baudīt!

Siltumā,

Ketja Tailere (Transformācijas spēles radītāja)

P.S. Ja aprīlī strādājāt ar Ticības eņģeli, veltiet nedaudz laika tam, lai atlaistu to ar pateicību, pirms uzaicināt savai dzīvei augustā pievienoties APMIERINĀTĪBAS Eņģeli. 


©1981-2018 InnerLinks Angel® Cards ir InnerLinks piederoša reģistrēta preču zīme.

Izvēlieties Angel® Card - www.innerlinks.com

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru