pirmdiena, 2019. gada 3. jūnijs

Jūnija eņģelis- Ticība

Nesatricināma sirds pārliecība tad, kad prātam nekas nešķiet jēdzīgs. Optimisms ir ticības izpausme rīcībā.

Ticība ir Dieva elpa, kas atdzīvina mūsu dvēseli. Mēs nevaram to redzēt, mēs varam to tikai sajust tad, ja esam vērīgi. Šaubas ir nepārliecinātība par to, vai mūsu garīgā spēka avots būs mums pieejams kādā nelaimes, sāpju vai slimības mirkli. Tas ir veids, kā mūsu prāts sargā mūsu pagātni un notur mūs tajā.
Pieredzēt garīgas šaubas ir normāli. Faktiski, šaubu laiks mūs var novest līdz mūsu pašu transformatīvākajiem momentiem, kas savukārt kalpo gluži kā atverējs līdz tam slēgtajai ticībai.
Nākotne nav zināma un tamdēļ nes sev līdzi neskaidrības sajūtu. Tieši ticība ir tā, kas māca mūs apsvērt neredzamo, kas ir aiz mūsu saprašanas un prāta robežām, ne caur zināšanu spēku, bet gan jūtu spēku.

Mūsu ticība savieno pagātni ar nākotni un sniedz mums tādu, kā garīgo gravitāti/sazemēšanos. Tā mums apsptiprina, ka Dievs ir nākotnē tieši tāpat, kā tas atrodams tagadnē un pagātnē. Visu, kas ir nezināms, aptver  Dievs, tai skaitā arī mūs, mūsu ģimenes, draugus un visu mūsu kolektīvo labklājību, vakardienu, šodienu un rītdienu visās tās izpausmēs.

Raizes ir karogs, kurš plīvo tur, kur ticība gatavojas ienākt. Cerība dzīvo prātā- ticība dzīvo sirdī. Krītiet brīvā kritienā no saviem prāta labirintiem un esiet pārliecināti, ka sirds jūs saķers. Nepastāv nejaušas pieredzes vai nejauši iekšējie stāvokļi.

Garīgā dzīves dimensija ir reāla, daudz reālāka par to faktu, ko mēs dēvējam par zemes dzīvi. Ticība ir vienojošs princips, kas saauž kopā visas pieredzes un rada nākotni, kurā Dievs dzīvo mūsu sirdīs vienmēr.

Lai šis mēnesis nodrošina ticības līmeņa celšanos, atnesot jums svaigu skatījumu, jaunu perspektīvi un mierpilnu sirdi.

Siltumā,
Ketija
P.S.  Ja jūs strādājāt ar Vienkāršības eņģeli maijā, atvēliet nedaudz laika, lai atlaistu to ar pateicību, pirms uzaiciniet savās dzīvēs Ticības eņģeli jūnijā. 
©1981-2019 InnerLinks Angel® Cards ir InnerLinks. reģistrēta preču zīme.  Vairāk skatiet šeit: www.innerlinks.com


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru