otrdiena, 2018. gada 1. maijs

Maija eņģelis ir Transformācija

Pārmaiņas notiek tikai tad, kad jūs uzņematies atbildību par savu apzināšanos un pielietojat to savā ikdienas dzīvē, mirkli pēc mirkļa.

Dzīve ir patstāvīgu pārmaiņu procesa alķīmija no mūsu ķermeņa mūsu apstākļos un mūsu vidē. Kā mēs atbildam uz evolucionējošo formu pasaules maiņu ir tieši saistīts ar mūsu spēju apjēgt mūsu apzināšanos, un fokusēt mūsu darbības no mūsu iekšējās svētās telpas uz mūsu esības pašu dziļumu.

Nav runa par ego vai zemākā "es" likvidāciju. Jautājums ir par to, lai atļautu mūsu augstākai dabai absorbēt ego savā esībā un tādējādi to transformēt. Lai mēs kļūtu par laipnu, mīlošu, dāsnu un cienošu būtni, mums ir jāpieliek pūles, lai uzvestos saskaņā ar mūsu augstākajām vērtībām. Katrs moments ir iespēja radīt sevi un tas notiek ar katru jūtu, ar katru domu, ar katru rīcību ik reizi.

Dvēseles iekšējais ceļojums caur transformāciju- tās nav vienkārši rakstura maiņas, tā ir mūsu patiesās dabas realizācija. Tas nozīmē, ka mūsu personību un ikdienas apziņu pārstāj ietekmēt mūsu vēsture. Mēs pagriežam dimensijas, mēs atstājam saturu pagātnē un nonākam mūžības klātesamībā.

Mēs esam garīgas būtnes, kuras mīt cilvēciskos ķermeņos. Ir pienācis laiks pacelties nākamajā līmenī. Atlaidiet šaubas un neticību saviem spēkiem. Nolieciet tās uz savas sirds altāra dziedināšanai un transformācijai, un uzdrīkstieties kļūt par to, kas jūs patiesībā esat.

Mēs ceram, ka Eņģeļi turpina iedvesmot jūsu dzīvi. Lai jūsu ceļojums ir vēlības pilns. Laimīgu un svētītu jums visiem šo mēnesi.

Siltumā,

Ketija.

P.S. Ja jūs strādājāt ar Prieka eņģeli aprīlī, atvēliet nedaudz laika, lai to atlaistu ar pateicību, pirms uzaicināt savā dzīvē maijā Transformācijas eņģeli.

©1981-2018 InnerLinks Eņģeļu kārtis (Angel® Cards) ir InnerLinks reģistrēta preču zīme. Vairāk informācijas skatīt šeit: www.innerlinks.com

Jūs varat spēlēt Transformācijas spēles oriģinālo versiju Findhornā gan 4, gan 7 dienu pasākumā. Nākamā 7 dienu programma ir 5.-11.maijā:
https://www.findhorn.org/prog…/game-of-transformation-7-day/
Nākamā 4 dienu programma ir 23.-26.jūnijā:
https://www.findhorn.org/prog…/game-of-transformation-4-day/

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru